Meghan Markle stawia na Disneya, a Harry prowadzi rozmowy z bankiem. Była para książęca poszukuje nowych zajęć

Według najnowszych informacji, które pojawiły się w brytyjskiej prasie, była książęca para bardzo aktywnie poszukuje nowych zajęć. Zarówno Meghan jak i książę Harry mają już za sobą pierwsze rozmowy.

Książę Harry właśnie rozpoczął rozmowy z jednym z największych banków inwestycyjnych na świecie - Goldman Sachs. Natomiast Meghan Markle nadal łączona jest z Disneyem, gdzie miałaby zająć się dubbingiem, i pragnie wrócić na wielki ekran.

Meghan i Harry poszukują nowych zajęć

Jednym ze skutków odejścia Meghan i Harry'ego z brytyjskiej rodziny królewskiej jest konieczność posiadania niezależności finansowej. Gdy rozstanie z rodziną stało się faktem, pozostało im tylko znaleźć nowe zajęcie. Okazuje się, że zarówno Meghan jak i Harry intensywnie szukają nowych możliwości. Choć na razie będą to zajęcia głównie charytatywne, w przyszłości mogą się okazać bardzo lukratywne.

We wtorek serwis Daily Mirror poinformował, że Harry rozmawiał z gigantem bankowym Goldman Sachs. Według informatorów, książę Harry pojawi się w internetowej serii "Talks at GS", który zostanie pokazany już w listopadzie. Występ ten będzie bezpłatny, a w inicjatywie udział wezmą także inne sławy, wśród których będzie m.in. Victoria Beckham. Rozpoczęcie tej współpracy jest przez brytyjski serwis odczytywane jako wstęp do kolejnych wspólnych przedsięwzięć - a te mogą już wiązać się z możliwością zarobku.

Goldman Sachs nie płaci swoim gościom za rozmowy na potrzeby tej inicjatywy ("Talks at GS"), ale nasze źródła twierdzą, że ta współpraca jest dla Sussexów początkiem lukratywnej przyszłości - czytamy w serwisie.

"Talks at GS" to seria półgodzinnych rozmów z inspirującymi i znanymi osobami. Głównie rozmowy prowadzone są z przedsiębiorcami i założycielami firm, ale wśród gości znajdziemy m.in. modelkę Karlie Kloss czy Davida Beckhama.

Natomiast Meghan nadal stawia na współpracę z Disneyem. Ma już za sobą jedną umowę, która była związana z akcją dobroczynną. Wytwórnia w zamian za prawa do głosu Meghan ma wesprzeć finansowo organizację Elephants Without Borders, która chroni słonie przed kłusownikami.

Rodzina królewska to firma. Co z Meghan i Harrym?

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że ruszyła już ich oficjalna strona sussexroyal.com, w której para opisała swoje plany na przyszłość. Trzeba przyznać, że sama strona robi wrażenie - jest bardzo nowoczesna, przejrzysta i minimalistyczna.

Para królewska zaczęła budować swoje imperium już jakiś czas temu, jeszcze przed oficjalnym odejściem. Zastrzegli znakiem towarowym kilkadziesiąt produktów, które są sygnowane marką "Sussex Royal". Są to m.in. koszulki, książki, czasopisma, płaszcze, buty.

BO

Więcej o: