Harry i William mieli pokłócić się na meczu polo. Poszło o to, jak Harry traktuje personel klubu. Oberwało się też Meghan. I to od księżnej Kate

Relacje Harry'ego i Williama od dawna są złe. Na jaw wychodzą kolejne szczegóły konfliktu, który poróżnił członków królewskiej rodziny.

We wczorajszym wspólnym oświadczeniu książęta Harry i William zaprzeczyli plotkom, jakoby starszy brat miał zmusić swoim zachowaniem młodszego do opuszczenia rodziny królewskiej. Nie jest jednak tajemnicą, że ich relacje już od dłuższego czasu są dalekie od ideału.

Królewska kłótnia na meczu polo

Na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów braterskiego konfliktu. Jak donosi "Daily Mail", książę Harry i książę William mają za sobą wiele kłótni, ale jedna z poważniejszych miała miejsce podczas zawodów King Power Royal Charity Polo Day w Billingbear Polo Club w Berkshire w lipcu ubiegłego roku.

William oskarżył Harry'ego o obrażanie personelu - twierdzi informator.

Wspomniany mecz polo był pierwszym publicznym spotkaniem rodzin Williama i Harry'ego po narodzinach Archiego. Co ciekawe, tego samego dnia miało również dojść do spięcia pomiędzy księżną Kate i Meghan Markle. Żona Williama zwróciła ponoć uwagę swojej szwagierce po tym, jak ta odezwała się do pracownika pałacu Kensington w "niedopuszczalny sposób".

Zawsze będą się kochać jak bracia, ale jeszcze nigdy nie było między nimi tak źle jak teraz. William czuje się zdradzony i zawiedziony przez Harry'ego - dodaje "The Sun".

Rzekomo powodem konfliktu między braćmi miało być uprzedzenie Williama i Kate wobec Meghan. Harry miał mieć żal do brata o to, że nigdy nie dał szansy jego żonie. W ostatnim czasie członkowie rodziny królewskiej są bohaterami wielu plotek i domysłów. Te powoli zaczynają jednak układać się w całość. W końcu nie od dziś wiadomo, że w każdej plotce jest ziarno prawdy.

Widzieliście to zabawne nagranie księcia Harry'ego i Meghan Markle:

Zobacz wideo