Książę Harry odchodzi z rodziny królewskiej przez Williama? Bracia wystosowali wspólne oświadczenie. "To obraźliwe i szkodliwe"

Książę Harry nie ma lekko. Jego decyzja o opuszczeniu rodziny królewskiej wywołała wiele kontrowersji i dała podłoże plotkom. Jedna z nich mówi, że to William zmusił go do odejścia.

Wiadomość o tym, że książę Harry i Meghan Markle postanowili uniezależnić się od rodziny królewskiej, wstrząsnęła opinią publiczną. W szoku byli zarówno ich sympatycy, jak i - podobno - sama królowa Elżbieta II, która o decyzji wnuka dowiedziała się z mediów.

Książę Harry i książę William dementują

Skandal na brytyjskim dworze rozgrzał prasę do czerwoności oraz stał się inspiracją do snucia wielu plotek i teorii. Według jednej z nich Harry zdecydował się opuścić rodzinę królewską przez docinki i zastraszenie ze strony swojego brata, Williama. Mówi się, że panowie od wielu miesięcy nie żyją w najlepszych stosunkach.

Gazeta, która opublikowała artykuł o kości niezgody pomiędzy książętami, najwyraźniej przekłamała rzeczywistość. Harry i William wystosowali wspólne oświadczenie, w którym dementują plotki i doniesienia mówiące o eskalacji ich konfliktu.

Dla braci, którzy tak bardzo troszczą się o problemy związane ze zdrowiem psychicznym, używanie w ten sposób zapalnego języka jest obraźliwe i potencjalnie szkodliwe - czytamy w nim.

Oświadczenie zacytowała Rebecca English - królewska korespondentka "Daily Mail".

Niebawem na brytyjskim dworze zapadną decyzje dotyczące przyszłości Harry'ego i Meghan.

Księżna Meghan i książę Harry odwiedzili Canada House w Londynie

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (97)
Książę Harry odchodzi z rodziny królewskiej przez Williama?
Zaloguj się
 • junk92508

  Oceniono 150 razy 140

  Tradycyjnie problem rozwiązałaby wojna domowa.

  Harry z poparciem Szkocji i Brukseli ruszyłby na Londyn, zdobył, ściął Williama i jego dzieci i żonę..

  Ale obecnie młodzi to ciamciaki nie szanujące tradycji..

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 39 razy 37

  Przypomina mi to oświadczenie Karola i Diany, jakie musieli wydać na polecenie królowej. Ze są "wspaniałym, kochającym się malzenstwem".

 • wawiak57

  Oceniono 34 razy 32

  Teraz to nie ma rozmachu. Kiedyś któryś zostałby otruty lub ścięty. Małżonkę zamknięto by w lochu lub na wieży. A teraz dupa, oświadczenia, tweedy i youtuby.

 • Gość: Bobby Sands

  Oceniono 33 razy 25

  A co tam u zboczonego Endrju? Bo coś o nim cicho ostatnio. Sprawa Harry'ego i jego kobity zupełnie przykryła znacznie poważniejszą dla Rodziny aferę...

 • 1p.3.15

  Oceniono 19 razy 17

  Wszyscy ostatnio wydają oświadczenia, więc ja też oświadczam, że nie wydaję żadnego oświadczenia.

 • Gość: Liverpool

  Oceniono 13 razy 11

  Brukowce maja teraz na czym zerowac... a Brytyjczycy nie maja dosyc odwagi by w koncu pogonic ten rod krolewskich pasozytow!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX