Bestsellery Empiku 2019. Viki Gabor w ostatniej chwili wycofała się z udziału w gali. Znamy powód

Viki Gabor miała uświetnić swoim występem tegoroczną galę Bestsellerów Empiku 2019, jednak na przeszkodzie stanęły jej problemy ze zdrowiem.

Viki Gabor idzie śladami Roksany Węgiel i robi wielką karierę nie tylko w Polsce, a również poza jej granicami. Zwycięstwo w Eurowizji Junior tylko ugruntowało jej pozycję w polskim show-biznesie. Nastolatka nagrała ostatnio przebój wraz z Kayah "Ramie w ramię'". Piosenka okazała się wielkim hitem i miała być wykonana podczas dzisiejszej gali, jednak w ostatniej chwili Viki Gabor wycofała się z udziału.

Bestsellery Empiku 2019. Viki Gabor rezygnuje

Jak się okazuje, na przeszkodzie do wystąpienia na dzisiejszej gali stanęły jej problemy zdrowotne. Młoda wokalistka na kilka godzin przed imprezą musiała zrezygnować, o czym poinformowała fanów w specjalnym oświadczeniu na Instgramie. 

Kochani! Są takie chwile, gdy mimo najszczerszych chęci nie jesteście w stanie sprostać oczekiwaniom... Mnie ten moment właśnie dopadł. Niestety w związku z przeziębieniem jestem zmuszona odwołać mój udział we wszystkich wydarzeniach na najbliższy tydzień- zaczęła swój wpis Viki. 

Doda zaczynała jako młoda osoba. Czy ma jakieś rady dla Viki Gabor i Roxany Węgiel?:

Zobacz wideo

Piosenkarka przeprosiła swoich fanów i zapowiedziała, że jak tylko przestanie się borykać z przeziębieniem, jak najszybciej wróci na scenę. 

Bardzo przepraszam Wszystkich, którzy liczyli mnie zobaczyć. Jak tylko odzyskam głos i będę lepiej się czuła, od razu wracam do Was. A tymczasem teraz wracam do łóżka. Dziękuję wszystkim za wsparcie i miłe słowa- zakończyła wpis. 

Fani są wyrozumiali wobec swojej idolki. Życzenia powrotu do zdrowia płyną nie tylko ze strony fanów, a również koleżanek z branży m.in. Roksany Węgiel i Lanberry. Plotek oczywiście również przyłącza się do życzeń. 

 

RG

Więcej o: