Viki Gabor opowiedziała, jakie ma plany na przyszłość. Pozostanie w Polsce nie wchodzi w grę

Viki Gabor ma konkretne plany na przyszłość. Już zastanawia się, jak podbić międzynarodowy rynek muzyczny. Nie musi być to wcale bardzo trudne, ponieważ 12-latka ma już za sobą pewne doświadczenia w tym zakresie.

Viki Gabor mierzy naprawdę wysoko. Utalentowana 12-latka wygrała Eurowizję Junior, zaśpiewała podczas sylwestrowej nocy w Zakopanem, a teraz jeszcze nagrała utwór z Kayah. Na tym młoda wokalistka nie chce się zatrzymać i już planuje karierę - poza Polską.

Viki Gabor marzy o zagranicznej karierze

Młoda artystka w rozmowie z Pomponikiem wyznała, że chciałaby, żeby fani na całym świecie śpiewali jej piosenki - to już się zresztą dzieje:

Bardzo chcę być artystką, która jeździ po całym świecie i koncertuje. Bardzo marzę o międzynarodowej karierze. To moje największe marzenie. Ostatnio byłam w Wielkiej Brytanii, gdzie supportowałam zespół Bars&Melody i byłam bardzo zaskoczona, bo niektórzy tam śpiewali moją piosenkę. To było super! Nie spodziewałam się tego - stwierdziła Viki w wywiadzie dla Pomponika.

Trzymamy kciuki, żeby Viki osiągnęła sukces. Póki co bacznie przyglądamy się, jak się rozwija. Czas pokaże, czy będzie jak jej idolka Ariana Grande.

DK

Tomson i Baron o Viki Gabor. Mówią też, czy nie nudzi im się "The Voice"

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (69)
Viki Gabor opowiedziała, jakie ma plany na przyszłość. Pozostanie w Polsce nie wchodzi w grę
Zaloguj się
 • patryk.nijaki

  Oceniono 33 razy 25

  ojj coś czuję, że zderzenie z rzeczywistością będzie bardzo bolesne.

 • Gość: Reiso

  Oceniono 34 razy 18

  Roksana Węgiel też chciała robić zagraniczną karierę. Efekt? Jej najnowszy i ambitny teledysk stworzony specjalnie dla zagranicy czyli MVP ma 3 miliony wyświetleń po 2 miesiącach na YouTube, czyli tyle co nic. Zresztą w 99 procentach dzięki polskim fanom. Żadna z nich nic nie osiągnie poza Polską, a nawet Eurowizję Junior wygrały dzięki Polakom, bo można było głosować na swój kraj. Poza tym w innych krajach mają swoje piosenkarki, więc polskich nie potrzebują do szczęścia.

 • Gość: Kokp

  Oceniono 33 razy 17

  Hahaha... powąchała trochę sceny i już jej odbiło

 • lol76

  Oceniono 42 razy 16

  P!erdoln!ety kraj, w ktory wszyscy podniecaja sie ta wiesniacka eurowizja.

 • Gość: Yan

  Oceniono 22 razy 12

  Słusznie, im dalej stąd tym lepiej.

 • domektomek

  Oceniono 9 razy 7

  Planować i marzyć to dwie różne sprawy.
  W jej wieku chciałem być ministrem.
  A teraz..... Eeeeee.

 • Gość: Krak

  Oceniono 13 razy 7

  A szkoda. Mało mamy dobrych artystów w Polsce, którzy oprócz posiadania talentu śpiewają coś sensownego. Taka młoda i już jakie światowe plany, no dobrze, tylko żeby się w główce nie poprzewracało

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX