Viki Gabor opowiedziała, jakie ma plany na przyszłość. Pozostanie w Polsce nie wchodzi w grę

Viki Gabor ma konkretne plany na przyszłość. Już zastanawia się, jak podbić międzynarodowy rynek muzyczny. Nie musi być to wcale bardzo trudne, ponieważ 12-latka ma już za sobą pewne doświadczenia w tym zakresie.

Viki Gabor mierzy naprawdę wysoko. Utalentowana 12-latka wygrała Eurowizję Junior, zaśpiewała podczas sylwestrowej nocy w Zakopanem, a teraz jeszcze nagrała utwór z Kayah. Na tym młoda wokalistka nie chce się zatrzymać i już planuje karierę - poza Polską.

Viki Gabor marzy o zagranicznej karierze

Młoda artystka w rozmowie z Pomponikiem wyznała, że chciałaby, żeby fani na całym świecie śpiewali jej piosenki - to już się zresztą dzieje:

Bardzo chcę być artystką, która jeździ po całym świecie i koncertuje. Bardzo marzę o międzynarodowej karierze. To moje największe marzenie. Ostatnio byłam w Wielkiej Brytanii, gdzie supportowałam zespół Bars&Melody i byłam bardzo zaskoczona, bo niektórzy tam śpiewali moją piosenkę. To było super! Nie spodziewałam się tego - stwierdziła Viki w wywiadzie dla Pomponika.

Trzymamy kciuki, żeby Viki osiągnęła sukces. Póki co bacznie przyglądamy się, jak się rozwija. Czas pokaże, czy będzie jak jej idolka Ariana Grande.

DK

Tomson i Baron o Viki Gabor. Mówią też, czy nie nudzi im się "The Voice"

Zobacz wideo