Wyszedł wspólny utwór Viki Gabor i Kayah. "Ich głosy idealnie pasują do siebie". Fakt! Nam też się podoba

Kariera Viki Gabor nabiera tempa. 12-latka pochwaliła się piosenką nagraną wspólnie z Kayah.

Dzięki wygranej w Eurowizji Junior 12-letnia Viki Gabor z miejsca awansowała do pierwszej ligi polskich gwiazd. Tak ogromny sukces może nieco namieszać w głowie, ale wiele wskazuje na to, że dziewczyna otacza się ludźmi, którym zależy na tym, aby nie straciła dzieciństwa. Profil Wiktorii na Instagramie prowadzą jej rodzice. Nastolatka nie bywa też ściankach. Zamiast tego łączy edukację z nagrywaniem nowych piosenek. We wtorek swoją premierę miał jej duet z Kayah.

Viki Gabor nagrała duet z Kayah

Kayah już kilkukrotnie zachwycała się talentem i wrażliwością Viki Gabor. Mimo to chyba nikt nie spodziewał się, że jedna z największych gwiazd polskiej scenie muzycznej nagra piosenkę z 12-latką. A jednak! Utwór "Ramię w ramię" jest owocem współpracy artystek. Promuje go barwny i pozytywny teledysk, który możecie obejrzeć TUTAJ.

 

Internautom spodobało się egzotyczne połączenie Kayah i Viki.

Świetny duet i śliczna piosenka.
To będzie wielki HIT.
Ich głosy idealnie pasują do siebie - czytamy w komentarzach.

Piosenka "Ramię w ramię" zachęca kobiety do wzajemnego wspierania się oraz nie porównywania z innymi. Przekaz ważny i jak najbardziej na czasie. Ciekawe, czy to właśnie ten utwór zostanie hitem karnawał?

Tomson i Baron o Viki Gabor:

Zobacz wideo