Viki Gabor jeszcze nie wróciła do szkoły. "Nie mam za bardzo na to czasu". 12-latka poświęciła się karierze

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 i poświęciła czas na nowe obowiązki zawodowe. Dopiero teraz wraca do domu i szkoły.

Viki Gabor ma zaledwie 12 lat, a tydzień temu została najpopularniejszą nastolatką w Polsce. Wygrała bowiem Eurowizję 2019 i tym samym przejdzie do historii. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się bowiem, żeby reprezentanci tego samego kraju wygrali dwa razy z rzędu. Przypomnijmy, że rok temu konkurs wygrała Roksana Węgiel.

Zobacz wideo

Viki Gabor wraca do szkoły

Mimo że od zwycięstwa Viki Gabor upłynęło już trochę czasu, nastolatka dopiero teraz wraca do domu i... szkoły. W rozmowie z Plejadą wyznała ostatnio, że "nie ma czasu" na szkołę.

Jeszcze nie byłam w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego - powiedziała

Nic dziwnego, ostatnie dni były dla 12-latki bardzo intensywne. Wywiady, ścianki, konferencje prasowe zajęły jej sporo czasu. Viki zdaje sobie sprawę, że w tym roku ciężko będzie jej uzyskać czerwony pasek na świadectwie.

Myślę, że sobie poradzę. Może nie będzie czerwonego paska w tym roku, ale na pewno będę miała bardzo dobre oceny - powiedziała Viki Gabor

Teraz nastolatka pochwaliła się na Instagramie, że wreszcie wraca do domu i szkoły. Viki czeka nadrabianie zaległości.

Nie mogę uwierzyć w to, jak szybko mijają mi dni! Dziś, po raz pierwszy od finału Eurowizji Junior, wracam do domu! Już nie mogę się doczekać aż zobaczę swoich przyjaciół i wrócę do szkoły. Mój plan na najbliższe dni: jak najszybciej nadrobić zaległości by być na bieżąco z materiałem - napisała.

Mamy nadzieję, że Viki uda się nadrobić braki w szkole.

KM

Więcej o:
Komentarze (73)
Viki Gabor wraca do szkoły po raz pierwszy od finału Eurowizji Junior 2019
Zaloguj się
 • 1p.3.15

  Oceniono 14 razy 14

  Viki jest bardzo zdolną wokalistką, ale jeśli chce śpiewać po polsku, musi zacząć poważnie ćwiczyć polską DYKCJĘ. I nie jest to wcale rasistowski komentarz. Młodzież ma niestety dykcję fatalną, a Viki mówi i śpiewa dykcyjnie po polsku fatalnie. Co innego dykcja angielska u Viki. Jest super. Problem jednak w tym,. że młode dziewczyny teraz będą naśladować te dykcyjne błędy myśląc, że to jest "cool".

 • Gość: ssssssssss

  Oceniono 12 razy 12

  Z ładnej dziewczynki projektanci próbują zrobić dziwną maskotkę. Ten łańcuch na szyi Wiktorii został zdjęty z roweru geniusza mody? Laureatce życzę dłuuuugiego okresu spokoju od mediów i powodzenia w szkole.

 • Gość: Alies

  Oceniono 10 razy 10

  Tytuł przeczy artykułowi.....

 • atr8

  Oceniono 11 razy 9

  Siedzi przy książkach i je uzupełnia? Fascynujące. A co na to autorzy tych książek?

 • Gość: gosc

  Oceniono 29 razy 9

  poswiecila sie karierze?jakiej ? wygrala jakis durny konkursik i juz kariera? 12 lat ! ludzie ona wyglada na 18 !

 • Gość: i tyle

  Oceniono 26 razy 8

  Greta już od roku mija się ze szkołą, jest w dodatku półdebilem, a mimo to ma rzeszę wiernych

 • Gość: kraskaa

  Oceniono 12 razy 8

  To też wina mediów. Teraz zamiast wychwalania i podniecenia się goncie ją do nauki.Bez wywiadów i reklam

 • ptakoryb

  Oceniono 6 razy 6

  Im człowiek starszy, tym życie mija mu szybciej, Wiki.
  Zobaczysz jak będziesz miała 14 albo 15 lat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX