Viki Gabor jeszcze nie wróciła do szkoły. "Nie mam za bardzo na to czasu". 12-latka poświęciła się karierze

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 i poświęciła czas na nowe obowiązki zawodowe. Dopiero teraz wraca do domu i szkoły.

Viki Gabor ma zaledwie 12 lat, a tydzień temu została najpopularniejszą nastolatką w Polsce. Wygrała bowiem Eurowizję 2019 i tym samym przejdzie do historii. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się bowiem, żeby reprezentanci tego samego kraju wygrali dwa razy z rzędu. Przypomnijmy, że rok temu konkurs wygrała Roksana Węgiel.

Zobacz wideo

Viki Gabor wraca do szkoły

Mimo że od zwycięstwa Viki Gabor upłynęło już trochę czasu, nastolatka dopiero teraz wraca do domu i... szkoły. W rozmowie z Plejadą wyznała ostatnio, że "nie ma czasu" na szkołę.

Jeszcze nie byłam w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego - powiedziała

Nic dziwnego, ostatnie dni były dla 12-latki bardzo intensywne. Wywiady, ścianki, konferencje prasowe zajęły jej sporo czasu. Viki zdaje sobie sprawę, że w tym roku ciężko będzie jej uzyskać czerwony pasek na świadectwie.

Myślę, że sobie poradzę. Może nie będzie czerwonego paska w tym roku, ale na pewno będę miała bardzo dobre oceny - powiedziała Viki Gabor
 

Teraz nastolatka pochwaliła się na Instagramie, że wreszcie wraca do domu i szkoły. Viki czeka nadrabianie zaległości.

Nie mogę uwierzyć w to, jak szybko mijają mi dni! Dziś, po raz pierwszy od finału Eurowizji Junior, wracam do domu! Już nie mogę się doczekać aż zobaczę swoich przyjaciół i wrócę do szkoły. Mój plan na najbliższe dni: jak najszybciej nadrobić zaległości by być na bieżąco z materiałem - napisała.

Mamy nadzieję, że Viki uda się nadrobić braki w szkole.

KM