Viki Gabor pierwszy raz na ściance od czasu wygranej na Eurowizji. Zaszalała ze swoją stylizacją. Idzie w ślady Roksany Węgiel?

Viki Gabor pojawiła się w czwartek w siedzibie TVP na prezentacji zimowej ramówki. Młoda gwiazda zaszalała ze strojem.

Viki Gabor idzie jak burza i wszystko wskazuje, że odniesie tak samo duży sukces, jak Roksana Węgiel. Po wygranej na Konkursie Eurowizji dla juniorów może liczyć na wiele propozycji, z których z pewnością już niedługo będzie korzystać. Młoda piosenkarka wybrała się na konferencję TVP i zwróciła uwagę wszystkich swoim strojem. 

Viki Gabor na ramówce TVP

Viki Gabor jest poniekąd gwiazdą TVP, a Jacek Kurski jej wygraną na Eurowizji traktuje jako sukces Telewizji Publicznej. Sama zainteresowana pojawiła się w gmachu stacji na prezentacji zimowej ramówki. Viki Gabor będzie jedną z gwiazdy tegorocznej imprezy sylwestrowej, którą organizuje właśnie TVP. Niemałą uwagę przykuł strój młodej gwiazdy. Ubrała się bowiem w zielony, plastikowy płaszcz, do którego dobrała białe glany. Jak wam się podobała w takim wydaniu? 

Viki Gabor wygrała Eurowizję, a tak na jej wygraną zareagowała Doda:

Zobacz wideo

Warto dodać, że do tej pory to Roksana Węgiel, zwyciężczyni zeszłorocznej Eurowizji Junior, zwracała uwagę swoimi stylizacjami. Wiele razy spotykała się nawet z krytyką fanów, którzy uważali, że wybiera zbyt odważne stroje. Czy Viki Gabor pójdzie w jej ślady, jak myślicie? 

RG