Telekamery 2020. Rafał Brzozowski osobowością telewizyjną roku. Internauci nie dowierzają. "Pozwolą Państwo, że nie skomentuję"

W poniedziałkowy wieczór odbyło się jedno z ważniejszych show-biznesowych wydarzeń w Polsce, czyli wręczenie Telekamer 2020. Niektóre nagrody trafiły do naprawdę wielkich gwiazd, a inne... no właśnie.

Statuetki Telekamer przyznawane są przez czytelników "Tele Tygodnia". Podczas 23. gali widzowie mogli głosować na swoich idoli aż w 11. kategoriach. Wśród nich znalazły się m.in. nagrody dla najlepszej aktorki, najlepszego serialu czy specjalne wyróżnienie - osobowość roku. Reakcje internautów wiele mówią o zwycięzcach i jak się okazuje, nie wszyscy są zachwyceni.

Telekamery 2020. Rafał Brzozowski osobowością telewizyjną

W kategorii "osobowość telewizyjna" było nominowanych pięć osób: Rafał Brzozowski, Katarzyna Dowbor, Marta Manowska, Dorota Szelągowska oraz Dorota Wellman. To właśnie prezenter telewizyjny otrzymał tę zaszczytną nagrodę. Sam mężczyzna przyznaje, że było to dla niego niemałe zaskoczenie.

Jeszcze nie dowierzam - napisał w opublikowanym poście.
 

Jak się okazuje, internauci również nie dowierzali. W sieci pojawiło się wiele komentarzy, które oceniały wybór Brzozowskiego.

Jednak nie tylko ta decyzja poruszyła internautów. Wielu zastanawiało się, dlaczego w kategorii "najlepszy serial fabularno-dokumentalny" wygrał "Lombard. Życie pod zastaw". I to trzeci raz z rzędu! Przypomnijmy, że nominowanymi produkcjami w tej kategorii były jeszcze: "19+", "Gliniarze", "Korona królów – Taka historia" oraz "Magazyn kryminalny 997".

Telekamery 2020. Rafał Brzozowski świętuje z żoną

Prezenter telewizyjny na gali rozdania nagród pojawił się w towarzystwie swojej partnerki, Anny Tarnowskiej. Kobieta jest modelką i trzeba przyznać, że prezentowała się naprawdę pięknie. Tego wieczoru założyła czarny komplet z prześwitującą górą. Rafał natomiast zdecydował się na klasyczny, czarny garnitur.

A Wy, co sądzicie o wynikach Telekamer?

KB 

Więcej o: