"Taniec z Gwiazdami". Kiedy zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 11. sezonu? Kto powalczy o Kryształową Kulę?

11. edycja "Tańca z Gwiazdami"coraz bliżej. Kto zasiądzie przy stole jurorskim i jakie gwiazdy powalczą o główną nagrodę? Sprawdźcie kiedy będziecie mogli obejrzeć pierwszy odcinek.

Program "Taniec z Gwiazdami" gości w polskiej telewizji od 17 kwietnia 2005 roku. Wtedy właśnie został wyemitowany pierwszy odcinek tanecznego show na antenie TVN-u. Od 2014 roku format jest z kolei emitowany jako "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie. Przez lata zmienił się skład jurorski oraz prowadzący. Ostatnią, 10. edycję  wygrał Damian Kordas i Janja Lesar, którzy w finale pokonali Barbarę Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke. 

Damian Kordas opowiedział o zwycięstwie w "Tańcu z Gwiazdami"

Zobacz wideo

Producenci programu ujawnili już wszystkie nazwiska gwiazd, które wezmą udział w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Sprawdźcie, kto wystąpi i kto ich oceni. 

"Taniec z Gwiazdami": kto zatańczy?

Na parkiecie tanecznego show zobaczymy: aktorkę serialu "Przyjaciółki" Nicole BogdanowiczMarcina Bosak, gwiazdę ostatniej edycji "Love Island", Mikołaja Jędruszczaka, Bogdana KalusaAnnę Karwan, piosenkarkę Sylwię Lipkę, Tomasza Oświecińskiego, prezenterkę pogody, Milenę Rostkowską-Galant, Julię Wieniawę, trenera personalnego, Sylwestra Wilka oraz fotomodelkę, Edytę Zając.

Jeszcze nie wiemy, z kim zatańczą wymienione gwiazdy, jednak mamy już pewne podejrzenia. Podobno partnerem Wieniawy ma być Stefano Terrazzino, a Jędruszczaka jego partnerka i tancerka Sylwia Madeńska.

"Taniec z Gwiazdami": kto oceni występy? 

Prawdopodobnie skład jurorski w 11. edycji nie ulegnie zmianie. Gwiazdy oceniać będą: Iwona Pavlović, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski

"Taniec z Gwiazdami": kiedy premiera?

Pierwszy odcinek kolejnej odsłony show zostanie wyemitowany w piątek, 6 marca 2020 roku. Emisja rozpocznie się o godzinie 20:05. Przez kolejne tygodnie w piątkowe wieczory będziemy mogli oglądać zmagania gwiazd. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz

Komu będziecie kibicować?

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.