Wiemy, z kim Julia Wieniawa zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami". To weteran tanecznego show [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedno z najgorętszych nazwisk zbliżającej się edycji "Tańca z Gwiazdami". Okazuje się, że jej taneczny partner tylko umocni jej pozycję w walce o kryształową kulę. Ma na koncie już niejedną wygarną.

Kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" startuje wiosną, a już znamy wszystkie gwiazdy, które będą rywalizować. Produkcja show nie zdradziła jeszcze, kto komu będzie partnerował, jednak nam już udało się dowiedzieć, kto będzie partnerem Julii Wieniawy.

Z kim zatańczy Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"?

Okazuje się, że w pląsach na polsatowskim parkiecie Julię Wieniawę będzie szkolił Stefano Terrazzino. Nasz informator zdradza, że aktorka jest zadowolona z decyzji produkcji, ponieważ sporo ich łączy. 

Julka jest podekscytowana, bo Stefano to najbardziej utytułowany tancerz "Tańca z Gwiazdami", do tego realizuje się też aktorsko i muzycznie jak ona, wiec szybko znajdą wspólny język- mówi nam osoba związana z produkcją. 

Julia Wieniawa o swoich rolach. Przy okazji zdradziła też, że zagra w nowym filmie:

Zobacz wideo

Stefano Terrazzino jest jednym z bardziej doświadczonych tancerzy programu. Już czterokrotnie udało mu się wygrać program. Pierwszy raz zrobił to z Kingą Rusin w 2006 roku, a dwa lata później z Agatą Kuleszą. Gdy show zostało przeniesione do Polsatu, również dwukrotnie poprowadził swoje partnerki do zwycięstwa; Anetę Zając i Agnieszkę Sienkiewicz. Myślicie, że z Julią Wieniawą będzie podobnie? 

RG