Produkcja "Tańca z gwiazdami" zaliczyła wpadkę. Miała być wielka niespodzianka, a przez przypadek ujawniono największe nazwisko

Portal Plejada.pl zauważył, że producenci "Tańca z gwiazdami" zaliczyli wpadkę na Instagramie. Przez przypadek ujawnili bowiem największe nazwisko jedenastej edycji.

Jedenasta edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami i telewizja Polsat codziennie ujawnia nowe nazwiska, które będziemy mogli podziwiać na parkiecie. Wiadomo, że zatańczą takie gwiazdy jak: Marcin Bosak, Edyta Zając, Tomasz Oświeciński, Nicole Bogdanowicz czy Anna Karwan. Teraz Polsat miał zaskoczyć wszystkich niespodzianką i ujawnić największą gwiazdę tej edycji, ale przez przypadek produkcja "Tańca z Gwiazdami" zrobiła to wcześniej, co zauważył portal Plejada.pl.

Damian Kordas o zwycięstwie w „Tańcu z Gwiazdami”

Zobacz wideo

Wpadka "Tańca z Gwiazdami"

Na profilu "Tańca z Gwiazdami" na Instagamie pojawiło się krótkie nagranie z przygotowań do oficjalnej sesji zdjęciowej. W jednym z ujęć można było zobaczyć... Julię Wieniawę! O tym, że aktorka miała wystąpić w nowej edycji show, mówiło się już od dawna, ale do tej pory stacja Polsat jeszcze tego nie potwierdziła, tak samo jak gwiazda. Wiadomo jednak, że w czwartek o godzinie 15:00 miał zostać potwierdzony udział Julii Wieniawy w "Tańcu z Gwiazdami", a nagranie na Instastories zepsuło wielką niespodziankę.

Julia Wieniawa w Tańcu z GwiazdamiJulia Wieniawa w Tańcu z Gwiazdami Instagram/tanieczgwiazdami

Myślicie, że Julia Wieniawa wygra show?

KM

Więcej o: