Choć Polsat jeszcze nie ujawnił nazwisk tancerzy, to już wiemy, z kim zatańczy Mikołaj w "TzG". Wszystko przez Wikipedię

Produkcja "Tańca z gwiazdami" ogłosiła już większość osób, które pojawią się w 11. edycji show. Do tej pory nie wiadomo, jacy tancerze będą im partnerować. Jednak dzięki Wikipedii poznaliśmy tancerkę, która zatańczy z Mikołajem.
Zobacz wideo

Premiera 11. edycji "Tańca z gwiazdami" coraz bliżej. Wiemy już, że w programie swoich sił spróbują m.in. Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński oraz Nicole Bogdanowicz. W piątek ogłoszono, że na parkiecie zobaczymy też zwycięzcę 1. polskiej edycji "Love Island", czyli Mikołaja. Wikipedia już wie, z kim będzie w parze.

"Taniec z gwiazdami". Wikipedia wie, kto zatańczy z Mikołajem

Według informacji, do jakich dotarli twórcy portalu, z Mikołajem zatańczy jego życiowa partnerka, czyli Sylwia. Przypomnijmy, że jest ona zawodową tancerką, a udział w show uważa za spełnienie marzeń. Próbowaliśmy się wcześniej dowiedzieć, czy naprawdę oboje pojawią się w programie, to nie mogli nam tego zdradzić - takie zastrzeżenia mieli zapewne w umowie. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że naprawdę zatańczą razem, a Sysia zadebiutuje jako tancerka show.

Mikołaj zatańczy z Sylwią?Mikołaj zatańczy z Sylwią? Screen z wikipedia.org

To już druga sytuacja, która wymknęła się produkcji spod kontroli. Pierwsza dotyczyła udziału w show Julii Wieniawy. Aktorka miała ogłosić o 15, że bierze udział w programie Polsatu, jednak produkcja kilka godzin wcześniej dodała na InstaStories nagranie, na którym wizażystka i fryzjer zajmują się gwiazdą. Choć fragment szybko został usunięty, to Plejadzie udało się go wyłapać.

Myślicie, że Mikołaj i Sylwia mają szanse zajść daleko?

AW