Kasia Tusk pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. Uwagę zwraca wpis na jej blogu. Odniosła się do poprawiania swoich fotografii. Inne gwiazdy powinny brać z niej przykład

Kasia Tusk w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie rodzinne. Przy okazji odniosła się do retuszowania swoich fotografii.

Kasia Tusk ostrożnie dzieli się w sieci prywatnością i chętnie apeluje do swoich obserwatorów. Ostatnio poprosiła swoich fanów, żeby zaczęli obserwować naszą noblistkę. 

Kasia Tusk nie rozumie, dlaczego Olga Tokarczuk ma tak mało obserwujących na Instagramie

Tym razem poruszyła ważny temat dla świata instagramowych celebrytek. Stwierdziła, że retuszowanie fotografii jest niemodne. Udowodniła, że nie poprawia zdjęć w przeciwieństwie do innych znanych koleżanek. Kim Kardashian przerabia nie tylko swoje zdjęcia, ingeruje w wygląd swoich dzieci!

Kasia Tusk nie retuszuje zdjęć

Kasia Tusk na Facebooku pochwaliła się zdjęciem z córeczką i mężem Stanisławem Cudnym, promując w ten sposób nowy wpis na blogu. 

Wczytując się w treść posta na MakeLifeEasier.pl, znajdziemy jej opinię na temat retuszowania zdjęć. Ostatnio Instagram zapowiedział, że będzie usuwać poprawiane zdjęcia. 

Aplikacja ma podobno usuwać zdjęcia, które zostały przerobione przez programy graficzne. Jeśli faktycznie ograniczyłoby to wrzucanie do sieci „idealnych kobiet” które w rzeczywistości wcale idealne nie są to zaliczam się do zwolenników tej zmiany. Notabene – dzisiejsze zdjęcie nie tylko nie są „przerabiane” (w ogóle nie stosuję retuszu nosa, piersi czy innych części ciała), ale nie posiadają też żadnego filtra - napisała Tusk na blogu.

Brawa dla Kasi. Czekamy na kolejne gwiazdy, które pójdą w jej ślady. 

DK

Więcej o:
Komentarze (1)
Kasia Tusk pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. Uwagę zwraca wpis na jej blogu. Odniosła się do poprawiania swoich fotografii. Inne gwiazdy powinny brać z niej przykład
Zaloguj się
  • krystin9

    Oceniono 1 raz 1

    A co tu retuszowac?
    Pościel czy piżamy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX