Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcia z Radkiem Majdanem, a internautka je krytykuje: Wyprasowani aż miło. Odpowiedź gwiazdy mistrzowska

Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie nowe zdjęcia z Radkiem Majdanem. Jednej z internautek jednak się nie spodobały.

Małgorzata Rozenek słynie z ogromnego dystansu do siebie, jak i do swojego związku z Radosławem Majdanem. Kolejny raz udowodniła, że ma ogromne poczucie humoru i potrafi śmiać się sama z siebie. Pod zdjęciem, które opublikowała na instagramowym profilu, skomentowała wypowiedź jednej z fanek. 

Małgorzata Rozenek reaguje na krytykę

W poście opublikowanym przez Małgosię możemy zobaczyć dwa zdjęcia, na których jest uśmiechnięta para. Na jednym z nich Małgosia zakrywa oczy Radkowi, na drugim oboje się śmieją. Post skomentowało wiele fanów i jak zawsze pojawiła się masa miłych słów. Jednak to jeden z komentarzy przykuł największą uwagę.

Wyprasowani aż miło - napisała jedna z internautek.

Na odpowiedź Małgosi nie trzeba było długo czekać. Jak zawsze wiedziała co napisać. Z pewnością należą się jej brawa za dystans do siebie, z którego zapewne już słynie.

W końcu perfekcyjna prasuje nawet zmarszczki.
 

Nie tylko nam spodobał się komentarz Małgosi.

Pani to ma najlepszą ripostę ever!
Uwielbiam to Pani poczucie humoru.
Małgosiu, jesteście piękną magiczną parą - piszą.

I z ostatnim komentarzem się zgadzamy. Małgosia i Radek na zdjęciu prezentują się znakomicie. 

Przypomnijmy, że niedługo para przywita swoje pierwsze dziecko. Maleństwo pojawi się na świecie już w maju. Tego momentu nie tylko wyczekują rodzice, ale i media w całej Polsce. Pierwsze dziecko pary zostało poczęte metodą in vitro, o czym otwarcie mówi Małgosia. Wiadomo już, że będzie to chłopiec.

My życzymy im, aby zawsze byli tak szczęśliwi, jak na zdjęciu.

BO