Te zdjęcia miały być dowodem na powrót Brada do Jennifer. Znajomi tłumaczą, jak wyglądają ich relacje. Fani pary będą zachwyceni

Jennifer Aniston i Brad Pitt znów są na językach. Chodzi oczywiście o ich rzekomy romans. Przyjaciele aktorów zdradzili, jak jest naprawdę.

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli swego czasu jedną z najpopularniejszych par w Hollywood. Ich idylla skończyła się jednak w momencie, gdy aktor poznał i związał się z Angeliną Jolie. Do ubiegłego roku byli małżonkowie unikali się jak ognia, a relacje pomiędzy nimi ociepliły się dopiero po rozwodzie "Brangeliny".

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości!

Zobacz wideo

Jennifer Aniston i Brad Pitt - jak wyglądają ich relacje?

Zagraniczne media od miesięcy rozpisują się o rzekomym powrocie Brada do Jennifer. Do niedawna plotki te opierały się wyłącznie na donosach od "znajomych". Wszystko zmieniło się, w momencie, gdy byli partnerzy zostali przyłapani na czułym powitaniu podczas niedzielnej gali SAG Awards. Ich spotkanie zostało uwiecznione przez fotografów.

Gorące zdjęcia rozpaliły wyobraźnie fanów pary. Wiele osób do dziś marzy o tym, żeby Brad i Jennifer znów byli razem. Osoby z otoczenia aktorów zdradziły, jak na prawdę wyglądają relacje byłych małżonków.

Są przyjaciółmi i chcą dla siebie tylko szczęścia. Jennifer cieszy się, że Brad wrócił do jej życia jako przyjaciel, ale to wszystko. Jen uradowała wygrana Brada. Gratulowali sobie nawzajem i tyle - tłumaczy źródło magazynu "People".

Inny informator potwierdza, że aktorzy są przyjaciółmi, ale zaprzecza, jakoby mieli spotykać się na randki. Nas cieszy fakt, że po latach niełaski udało im się odbudować przyjaźń. Kto wie, być może z czasem zdecydują się pójść o krok dalej?