Brad Pitt i Jennifer Aniston nie poprzestali na wymianie czułości na gali. Mieli bawić się razem na afterparty

Brad Pitt i Jennifer Aniston nie szczędzili sobie czułości na gali SAG Awards, lecz na tym się nie skończyło. Byli małżonkowie spędzili razem czas także na imprezie po gali.

Brad Pitt i Jennifer Aniston nie przestają dawać swoim fanom powodów do radości. Internet wciąż jeszcze żyje czułym powitaniem i romantycznymi spojrzeniami byłych małżonków na filmowej uroczystości, a już pojawiają się nowe doniesienia w sprawie ich relacji. Jak się okazuje, aktorzy spędzili razem czas nie tylko na oficjalnej gali, lecz także na afterparty po SAG Awards.

SAG Awards 2020. Brad Pitt i Jennifer Aniston razem na afterparty

Jak donoszą amerykańskie media, Brad Pitt i Jennifer Aniston bawili się na tym samym, zorganizowanym przez Netflixa afterparty w Sunset Tower Hotel w Los Angeles. Niestety, do sieci nie wyciekły jeszcze żadne ich wspólne zdjęcia. Jeszcze.

Jak podaje serwis "Page Six", aktorka wcześniej była widziana na kolacji w hotelowym Tower Bar z grupą przyjaciół, m.in. z aktorem Jasonem Batemanem oraz Amandą Anką. Wszyscy w restauracji byli przekonani, że Jennifer zaprosiła także Brada, a aktor zaraz zjawi się na wspólnym posiłku. Niestety te nadzieje okazały się płonne. Co innego jednak posiłek w restauracji, a co innego afterparty po SAG Awards.

Jennifer Aniston z przyjaciółmiJennifer Aniston z przyjaciółmi East News

Fotoreporterzy zastrzegają, że nie udało im się uchwycić Brada i Jennifer razem. Pitt bawił się ze starszymi kolegami z filmu "Irlandczyk", zaś Aniston trzymała się szefa Netflixa, Laury Dern i reżysera Taiki Waititiego. Jednak to, że nie udało się ich "przyłapać" w czasie imprezy, nie oznacza przecież, że nie bawili się razem - zwłaszcza, że afterparty SAG Awards tylko do pewnego momentu jest dostępne dla fotoreporterów.

Już po całej imprezie Jennifer Aniston wrzuciła na swój Instagram dwa nowe zdjęcia. Widać, że aktorka jest bardzo zadowolona z wygranej statuetki i czasu spędzonego na imprezie. Myślicie, że to spotkanie z  Bradem Pittem tak ją uszczęśliwiło?

 

JP

Nie tylko Brad Pitt i Angelina Jolie. Oni także zakochali się na planie filmowym.

Zobacz wideo