Brad Pitt zażartował z Angeliny Jolie podczas przemówienia na SAG Awards. "Ona nigdy by mu tego nie zrobiła". Aktorka ma żal także do Jennifer Aniston

Brad Pitt i Jennifer Aniston stali się sensacją gali SAG Awards 2020. a ich czułym pojednaniem żyje cały internet. Co na to wszystko Angelina Jolie? Nie ma powodów do radości.

Gala rozdania SAG Awards przyniosła wiele emocji fanom Brada Pitta i Jennifer Aniston. Ich czułe przywitanie, długie spojrzenia, objęcia i gesty są szeroko komentowane, a plotki o powrocie aktorskiej pary do bycia razem nie cichną. O ile wielbiciele kina i pary Pitt-Aniston są zachwyceni ich domniemanym zejściem, o tyle Angelina Jolie może mieć co do tego nieco inne podejście.

Brad Pitt i Jennifer Aniston razem?

Angelina Jolie i Brad Pitt zakochali się w sobie w 2005 roku na planie "Pana i Pani Smith", natomiast ślub wzięli dziewięć lat później. Doczekali się licznego potomstwa, a ich ogłoszone w 2016 roku plany rozwodowe były dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem.

Po tak wielu spędzonych wspólnie latach Jolie może wymagać od Pitta nieco więcej szacunku, niż to miało miejsce podczas jego przemowy na gali SAG Awards. Kiedy bowiem aktor odbierał statuetkę, w swojej wypowiedzi zawarł następujące zdanie:

Ta rola była trochę trudna. Facet, który się denerwuje, zdejmuje koszulę, nie dogaduje się z żoną...

Cała sala wybuchła śmiechem, traktując tę wypowiedź jako aluzję do jego nie najlepszych kontaktów z Jolie. Sprawa ich konfliktu jest jeszcze ciągle aktualna, dlatego też Angelina może nie czuć się komfortowo, będąc obiektem żartów Brada i śmiechu całej sali (w tym Jennifer Aniston...). Jak podaje źródło magazynu "The Sun":

Angelina nie będzie zadowolona, że Brad żartuje z problemów małżeńskich przed salą pełną kolegów z branży. Ona nigdy by mu tego nie zrobiła. A bardzo publiczne pojednanie Brada z Jen również będzie dla niej bolesne – to prawie tak, jakby przez całe ich małżeństwo publiczność chciała, by Brad wrócił do Jen. Wydaje mi się, Angelina czuje się bardzo zlekceważona.

A jak Wy oceniacie żart Brada Pitta? Czy na miejscu Angeliny Jolie też poczulibyście się urażeni?

JP

Przypominamy historię miłości Brangeliny:

Więcej o:
Komentarze (112)
Angelina Jolie jest wciekła na Brada Pitta. Poszło o żarty z ich małżeństwa i o Jennifer Aniston
Zaloguj się
 • Gość: daisy

  Oceniono 54 razy 44

  To nie był żart z Angeliny tylko z siebie samego. Brad jest na tyle inteligentny, że ma do siebie dystans.

 • Gość: Gościówa

  Oceniono 50 razy 28

  Jak cokolwiek może być bolesne dla Angeliny ? Przecież to ona rozbiła małżeństwo. To się nazywa KARMA !

 • Gość: Ila

  Oceniono 31 razy 21

  Ma żal do J.Aiston padłam

 • Gość: Ania

  Oceniono 23 razy 19

  Fajnie, że jest tu ktokolwiek kto oglądał film, ponieważ to był komentarz do postaci, która Pitt gra w Once upon a time... W filmie - jego żona nie żyje i krąży historia, że to on sam ja zabił więc... Pozdrawiam wszystkich zorientowanych xD i kreatorów tej dramy.

 • Gość: daisy

  Oceniono 17 razy 17

  To był żart z siebie samego.

 • Gość: Xdd

  Oceniono 35 razy 15

  "to prawie tak, jakby przez całe ich małżeństwo publiczność chciała, by Brad wrócił do Jen". Przecież dokładnie tak było, miliony ludzi na całym świecie kibicowali żeby wrócili do siebie .

 • Gość: Angelina

  Oceniono 12 razy 10

  Widać że jak zwykle redakcja plotka nie wie co pisze wystarczy obejrzeć film Brada w którym faktycznie Spoiler!!! biega bez koszulki i nie dogaduje się z żoną która prawdopodobnie zamordowal

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX