Brad Pitt ogląda przemowę Jennifer Aniston podczas SAG Awards. Chwila nagrania, a tyle emocji. Aktor wyglądał jak zaczarowany

Podczas tegorocznego rozdania nagród SAG Awards przemowę Jennifer Aniston za kulisami oglądał Brad Pitt. Były mąż aktorki był wpatrzony w nią jak obrazek. Nagranie mówi samo za siebie.

Na ten moment fani Jennifer Aniston i Brada Pitta czekali prawie 15 lat. Właśnie tyle czasu minęło od rozstania jednej z najsłynniejszych par w Hollywood. W niedzielę, podczas rozdania nagród Gildii Aktorów Ekranowych mieli okazję się spotkać i pogratulować nawzajem zwycięstwa. W Internecie krąży nagranie, na którym widzimy Brada Pitta, który wpatruje się w Jennifer, gdy ta przemawia. 

Brad Pitt wpatruje się w Jennifer Aniston 

Jennifer Aniston w tym roku zgarnęła statuetkę SAG Awards za najlepszą rolę kobiecą w serialu "The Morning Show". Podczas swojej przemowy podziękowała producentowi, ekipie, a także przyjaciółce i koleżance z planu Reese Witherspoon. Jej wystąpienie musiało wyjątkowo urzec Brada Pitta. Ten, nie mógł oderwać od niej oczu i wpatrywał się w ekran niczym w obrazek, a swój zachwyt wyraził krótkim "WOW". Zobaczcie zresztą sami.

 

Tuż po zejściu ze sceny Jennifer miała okazję na żywo porozmawiać z Bradem, a także czule go wyściskać. Jedno jest pewne, ta dwójka skradła całe show. Myślicie, że do siebie wrócą?

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: