Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w czułym uścisku! Na ten moment fani czekali 15 lat. Było warto, te ujęcia nie uciszą plotek

Jennifer Aniston i Brad Pitt zostali przyłapani podczas wspólnej pogawędki za kulisami tegorocznych SAG Awards. Nie zabrakło buziaka i uścisków.

Za nami 26. gala rozdania nagród Gildii Aktorów Ekranowych. Na czerwonym dywanie w Alex Theatre, w Los Angeles nie brakowało gwiazd, jednak większość oczu była zwrócona na Jennifer Aniston i Brada Pitta, którzy kolejny raz w tym miesiącu spotkali się na jednej, branżowej imprezie. Tym razem obiektywy fotografów uchwyciły ich wspólną pogawędkę, a także czułą wymianę serdeczności. 

Jennifer Aniston i Brad Pitt przytuleni na SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli małżeństwem przez 5 lat. Było tak aż do 2005 roku, gdy na planie filmu „Pan i Pani Smith” Brad poznał Angelinę Jolie. Para rozstała się i nie pozostała w dobrych stosunkach, aż do rozwodu Brada i Angie. Od tamtej pory co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o ociepleniu się relacji pomiędzy tą dwójką. Sami zainteresowani nie odnosili się do plotek, jednak po rozdaniu tegorocznych Złotych Globów byli widziani, jak opuszczają to samo after party.

Sprawdź, kto zwyciężył podczas tegorocznej gali, klikając TUTAJ.

Do ich kolejnego spotkania doszło w niedzielę wieczorem na SAG Awards. Gdy Brad Pitt odbierał nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę w filmie „Once upon a time in Hollywood", oczy Jennifer były wpatrzone w scenę, podobnie zresztą jak oczy Brada, gdy ta triumfowała ze statuetką. Do ich spotkania doszło tuż po gali, gdy obydwoje byli już z nagrodami. Na zdjęciach widzimy, jak gratulują sobie zwycięstwa. Nie obyło się bez mocnego uścisku, a także buziaka w policzek. Na ten moment fani Jennifer Aniston i Brada Pitta czekali 15 lat. Myślicie, że po tych wszystkich latach dadzą sobie drugą szansę?

Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama. Teraz rozbija... telefon:

Zobacz wideo

RG