Kasia Nosowska z mężem żartuje z megxitu. Zwróciła się do królowej Elżbiety II. To nagranie to hit internetu

Kasia Nosowska po raz kolejny rozbawiła użytkowników Instagrama. Tym razem zamieściła nagranie, w którym w satyryczny sposób komentuje odejście Meghan Markle i księcia Harry'ego z brytyjskiego dworu.

Kasia Nosowska na swoim Instgaramie głównie rozbawia swoich obserwatorów. Artystka ma na swoim koncie już dziesiątki satyrycznych filmików, w których parodiuje wszelkie zjawiska, do jakich dochodzi w show-biznesie. Tym razem wraz z mężem odniosła się do odejścia Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej. Ma dla królowej Elżbiety II pewną propozycję, wartą rozważenia.

Kasia Nosowska żartuje z Meghan Markle i księcia Harry'ego

Kasia Nosowska na Instagramie zamieściła ogłoszenie, w którym wraz z mężem składa królowej Elżbiecie II ofertę. W związku z odejściem Meghan i Harry'ego proponuje siebie z mężem na ich miejsce.

Dzień dobry, tu Kasia i Paweł. W związku ze zwolnieniem się miejsca po Meghan i Harrym my ewentualnie bylibyśmy zainteresowani. Zwracam się tutaj do królowej, tylko proszę dać znać, bo nie wiemy, czy wracać bezpośrednio do kraju, czy od razu do Londynu. Nam takie życie by się podobało, gdyż nie mamy planów na ten rok. (...) Chcemy- apeluje Nosowska. 
 

Nagranie wywołało niemałe poruszenie wśród Internautów, a także gwiazd takich jak Maja Sablewska, czy Łukasz Jemioł

Hahahaha... królowa już po Was przyleciała- napisała pod nagraniem Maja Sablewska.

Tęskniliście za żartami Kasi na Instagramie? 

Katarzyna Nosowska żartuje z wyretuszowanej okładki:

Zobacz wideo

RG