Anna Mucha świętowała urodziny 6-letniego synka. Prezent, jaki mu dała, jest arcydziełem. Żona Piotra Rubika szczerze skomentowała podarunek

Anna Mucha ewidentnie rozpieszcza swoje pociechy. Jej syn Teodor obchodził właśnie szóste urodziny. Prezent, jaki ofiarowała mu mama, robi ogromne wrażenie. Aktorka pochwaliła się słodkim zdjęciem na profilu w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni i zazdroszczą małemu Teo.

Anna Mucha opublikowała fotografię, na której pochwaliła się wspaniałym prezentem dla swojego sześcioletniego synka. Mały Teo jest prawdopodobnie wielkim fanem popularnego brytyjskiego czarodzieja. Chłopczyk dostał więc na urodziny od mamy ogromny tort, który jest prawdziwym arcydziełem mistrzów cukiernictwa. 

Tort prosto z Hogwartu! Syn Anny Muchy jest fanem Harry'ego Pottera?

Aktorka była tak zachwycona swoim pomysłem bogatego i smacznego świętowania urodzin synka, że aż zabrakło jej słów. Zasugerowała jedynie obserwatorom, aby wzięli udział w dyskusji i skomentowali zaskakujące urodzinowe ciacho. Fani Ani chętnie zaktywizowali się na jej Instagramowym profilu. 

Serio, w tym roku mam 30-stkę i chcę taki tort. Coś wspaniałego! Gratuluję Twórcom.

Głos zabrała również Agata Rubik. Żona znanego kompozytora poszła w ślady większości followersów i nie szczędziła słów zachwytu. 

No przepiękny!
 

Trzeba przyznać, że tort robi ogromne wrażenie. Szkoła magii w Hogwarcie, sowa, domowy skrzat Zgredek i wielka księga czarodzieja z imieniem solenizanta - to prawdziwy brylant. A dodatkowo jeszcze smaczny, o czym zapewnia Ania. Połączenie mango z marakują było idealną ucztą dla kubków smakowych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, które prosiły o dokładkę. 

Aż szkoda kroić tak piękne dzieło!

Pamiętacie patent Anny Muchy na udaną Wigilię? 

Zobacz wideo

BO 

Więcej o: