Anna Mucha zdradza patent na udaną wigilię. Pochwaliła się na Instagramie, jak uniknąć sprzątania: "I kto jest perfekcyjną panią domu? No kto?"

Anna Mucha przygotowuje się do świat. W przeddzień wigilii przyznała jednak, że nie ma zamiaru po nich sprzątać. Zareklamowała fanom wypożyczalnię zastawy stołowej.

Choć Anna Mucha unika komentowania swojego życia prywatnego, zainteresowanie wokół jej osoby wzrasta. Głównym źródłem wiedzy na jej temat jest Instagram. To tam dzieli się wszystkimi przemyśleniami, czy zdjęciami (oczywiście tymi bez rodziny). W poniedziałek zdradziła, że uwielbia jeść, ale nie lubi sprzątać. W związku z tym, na święta skorzystała z usług wypożyczalni zastawy stołowej. 

Jak Anna Mucha radzi sobie z brudnymi naczyniami? 

Zobacz wideo

Patent Anny Muchy na wigilię

Aktorka nagrała obszerną relację, w której zakomunikowała, że nie będzie zmywać naczyń po świętach. Stwierdziła, że wiele kobiet również ma z tym problem i zaproponowała alternatywę, przy okazji reklamując pewną firmę. 

Zdradzę Wam swój patent na wigilię. Nienawidzę zmywać i sprzątać, w związku z czym przychodzę tutaj z pewną propozycją. Wybieram zastawę stołową, żeby pięknie udekorować stół. I wiecie co jest najlepsze? Nie muszę tego potem sprzątać. (...) Jestem w raju, jestem w wypożyczalni sztućców, talerzy, całej zastawy stołowej. Wypożyczam, jutro zużywam, ścieram resztki i mam to z głowy. No kto jest perfekcyjną panią domu? - ekscytowała się.

Anna pokazała również skrzynkę, do której będzie wkładać zużyte naczynia. Ponadto firma zajmie się zarówno dowozem czystych, jak i odbiorę brudnych naczyń. Skorzystacie z jej propozycji? Takie ułatwienie musi być chyba bardzo drogie. 

CW

Anna Mucha w sukience z folii na planie "M jak Miłość".

Zobacz wideo