Książę Karol nie jest zachwycony podziałem rodziny. Nazwał Meghan Markle "Kardashianką". Informator: Ma o sobie bardzo wysokie mniemanie

Książę Karol chyba najbardziej z całej rodziny królewskiej przeżywa odejście księcia Harry'ego. Jak podaje królewski informator, nazwał swoją synową "Kardashianką".

Początek roku 2020 dla rodziny królewskiej nie należał do najłatwiejszych. Meghan i książę Harry tuż po powrocie do Wielkiej Brytanii wydali oświadczenie o rezygnacji z funkcji królewskich. Cała sytuacja nie tylko zaskoczyła Brytyjczyków, ale i samą królową.

Książę Karol nazwał Meghan "kardashianką"

Jak podają brytyjskie media, królowa nie kryła zdenerwowania, jednak jak przystało na babcie, postanowiła wpierać wnuka i pogodzić się jego decyzją. Niestety, ale rozłam rodziny królewskiej najbardziej przeżywa książę Karol, tata księcia Harry'ego. Podobno ma żal do roszczeniowej żony syna, która namówiła go do tego wyboru.

Karol jest podejrzliwy, co do ich motywów i marki, którą planują stworzyć. Wszyscy wiedzą, że Meghan ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. Karol uważa, że ta kobieta myśli, że jest Kardashianką, wykorzystując rodzinę dla sławy. Żałuje, że nie powstrzymał jej, kiedy cała sprawa nie wymknęła się jeszcze spod kontroli i kiedy Sussexowie zaczęli rozmawiać o wywiadzie telewizyjnym u Oprah - powiedział jeden z informatorów.

Meghan i książę Harry twierdzą, że powodem decyzji jest przede wszystkim to, że chcą być niezależni finansowo. Jednak prawda jest trochę inna. W rzeczywistości zatrzymują książęce tytuły, wyremontowaną przez podatników willę oraz chcą mieć zapewnioną stałą ochronę albo od brytyjskiego rządu, albo od kanadyjskiego.

Nasuwa się tylko jedno pytanie. Czy odpuszczą sobie kieszonkowe od księcia Karola? W końcu dotychczas żyli za pieniądze, które od niego dostawali. 

BO

Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (127)
Książę Karol nie jest zachwycony podziałem rodziny. Nazwał Meghan Markle "Kardashianką". Informator: Ma o sobie bardzo wysokie mniemanie
Zaloguj się
 • Gość: LOLA

  Oceniono 50 razy 26

  Czytam czytam i czytam i tak sobie myślę,ze wszyscy znają tę Megan ,wychowały sie z nia na jednym podwórku,chodzili do jednej szkoły i sa w stanie opisać ją i jej charakter ,ba i nawet wiedza co myśli! To jest niesamowite.

 • Gość: ta już

  Oceniono 35 razy 15

  właśnie można przeczytać że ten dom odremontowany zostaje zamknięty a służba zwolniona. nie pitolcie jak nie wiecie

 • Gość: :(

  Oceniono 95 razy 13

  Ale gówn...ane szczucie.
  Półprawdy, ćwierć prawdy, kłamstwa, zdania wyrwane z kontekstu.
  Jesteście wredne szczujnie i przez takich jak wy, H&M postanowili zmienić swój status w BRK. NIE "odejść z rodziny królewskiej", a jedynie zmienić status z senior royals, na niższy. Harry jest księciem z urodzenia, więc niby dlaczego miałby przestać nim być. Chce zejść do takiego samego statusu, jaki posiadają dzieci rodzeństwa Karola, które dostają apanaze z BRK, ale już nie z podatków, i pracują - np. córki Andrzeja w Nowym Jorku, oczywiście posiadając ochronę za prywatne pieniądze BRK, bo to tego mają prawo wszyscy członkowie rodziny.
  Ale to jest wiadome, o tym mówił Harry, o tym pisały normalne media, tylko jak redaktorstwo tego ścieku zdobyłoby jakieś kliki. Najlepiej napuścić Helenki na Grażynki, udawać, ze gnój się nie leje, i chwalić się klikami.

 • Gość: jprdl

  Oceniono 57 razy 11

  Tak, książę Karol z pewnością wygląda na kogoś kto wie kim są Kardashianowie

 • Gość: ja

  Oceniono 57 razy 11

  Myślimy, że albo jesteście bezbrzeżnie głupi, albo bardzo źli, albo jedno i drugie.

 • Gość: Lilka

  Oceniono 18 razy 8

  Karol niech zastanowi się nad swoim życiem i postępowaniem nie nadaje się na następcę tronu on też swoje nawiwijał prowadził się nieciekawie zrobił krzywdę Dianie też nie są dobre stosunki z obecną żoną choć jej nie cierpię

 • Gość: misia

  Oceniono 28 razy 8

  nie zesrajcie sie .na szczescie mozecie tylko pogadac

 • Gość: adebe

  Oceniono 68 razy 8

  Mam wrażenie, że ta kobieta ma potrzebę siania fermentu i szybko doprowadzi do rozwodu. Biedny Harry. Zawsze mnie dziwiły te "nieszczęścia" osób mieszkających w pięknych posiadłościach, wśród dziel sztuki, z nieograniczonym dostępem do wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze na świecie. Może chodzi o to, że oprócz zawodu oficera nie mogą mieć żadnego innego? A może niewystarczający intelekt do mądrego odnalezienia się w tej sytuacji?

 • Gość: Siwa

  Oceniono 15 razy 5

  Ja nie rozumiem tej zadymy...
  Jak chcą być niezależni itd itp, to niech żyją na własny rachunek, ale naprawdę - nie na pół gwizdka. Niech se kupią dom i go opłacają, niech na własny rachunek opłacają "bodygardów", kształcenie dzieci i wszystko to co normalni ludzie, no i oczywiście trzeba iść do pracy...
  Jestem przekonana, że Meghan bardzo szybko się rozwiedzie, albo zejdzie na ziemię i spokornieje.
  Szkoda tylko Harego, bo ta trzeciorzędna aktoreczka przy rozwodzie będzie chciała dziecko- po to, by móc doić rodzinę królewską i... podatników...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX