Książę Harry pierwszy raz pokazał się publicznie od czasu ogłoszenia odejścia z dworu. Zignorował pytania dziennikarzy, ale zażartował sobie z babci

Atmosfera wokół księcia Harry'ego i Meghan Markle nie była jeszcze tak gorąca. Sam zainteresowany wydaje się robić dobrą minę do złej gry.

Książę Harry i Meghan Markle dwa tygodnie temu ogłosili, że chcą zrezygnować z większości obowiązków i przywilejów członków rodziny królewskiej i tym samym usamodzielnić się finansowo. Od czasu ogłoszenia zaskakującej - nawet dla rodziny królewskiej - decyzji, książę Harry nie pojawiał się publicznie. Wczoraj zrobił to pierwszy raz. 

Zobacz wideo

Książę Harry pierwszy raz publicznie od ogłoszenia megxitu

W czwartek książę Harry brał udział w losowaniu grup przyszłorocznego pucharu świata w 13-osobowej odmianie rugby. Sam zainteresowany sprawiał wrażenie, jakby nic się nie stało i ignorował pytania dziennikarzy a propos decyzji o odejściu z dworu. Uśmiechał się i chętnie żartował z dziećmi, nawet ze swojej babci. 

Uważajcie na trawnik mojej babci, bo inaczej będziecie mieć przechlapane - powiedział do młodych sportowców rozbawiony książę.

Brytyjska prasa donosi, że książę Harry będzie w Wielkiej Brytanii jeszcze przez tydzień. W tym czasie ma prowadzić rozmowy na temat dalszych losów swojej rodziny. Dopiero potem będzie mógł dołączyć do Meghan Markle, która wraz z ich synem Archiem jest w Kanadzie.

RG

Więcej o:
Komentarze (44)
Książę Harry pierwszy raz pokazał się publicznie od czasu ogłoszenia odejścia z dworu. Zignorował pytania dziennikarzy
Zaloguj się
 • Gość: wiedzący

  Oceniono 65 razy 13

  No Harry ale żeś się dał babie na manowce wyprowadzić :) Jeszcze wrócisz do babci, po rozwodzie, z podkulonym ogonem, obrany z pieniążków do białej kości. Jesteś zwykły biały rycerz :) Ta pańcia tak cię wysteruje jak pis Polskę :)

 • lech40

  Oceniono 20 razy 8

  Podoba mi się, że wycofał się z tej szopki.

 • Gość: gość

  Oceniono 21 razy 7

  Przechlapane to akurat masz Ty papciu.

 • welarg

  Oceniono 6 razy 4

  Meghan całkowicie rozumiem - jako aktorka jest w stanie wziąć dużo większa kasę i nikt nią nie będzie sterować. Harrego nie bardzo rozumiem, oczywiście może zarobić na reklamach, ale dla księcia jest to żenujące.

 • Gość: nina

  Oceniono 4 razy 4

  +on jeszcze nie rozumie ,że teraz jest tylko mężem swojej żony,z biegiem czasu nie będą tak popularni ,nie uda mu się wtryniac Megan do dobrych filmów,ona rozczarowana kopnie go w tłuste dupsko

 • lilia.z.doliny

  Oceniono 2 razy 2

  Andrzej, Meghan, Harry, William, Kaska, odchodza, przychodza, za swoje, nie za swoje... a o brexicie tu cicho sza, tam cicho sza

 • Gość: Lady Mary

  Oceniono 6 razy 2

  Na pewno nie powiedzial, "bedziecie miec przechlapane", on dzieki Bogu zostal wychowany na gentlemana, wiec nie piszcie tu takich idiotyzmow.

 • rikol

  Oceniono 30 razy 2

  Słów brak, co za kretyn. Widać teraz, czemu inne jego dziewczyny nie chciały wyjść za niego za mąż. On po prostu ma coś z głową. to, że Meghan ma rodzinę królewską gdzies, to można jeszcze jakoś zrozumieć. Natomiast nijak nie mogę zrozumieć, jak Harry mógł upokorzyć publicznie, na forum międzynarodowym, swoją rzekomo ukochaną babcię. To dla niego jest nie tylko królowa, ale też najbliższa rodzina. Nie wyobrazam sobie, żeby w normalnej rodzinie nie poinformować nikogo o przeprowadzce na inny kontynent. Takie rzeczy to tylko w patologii. Wcześniej Harry miał bardzo dobre stosunki z bratem, babcia i resztą rodziny. Od momentu, kiedy poslubił Meghan, wszedł na równie pochyłą,

 • elegancja_francja

  Oceniono 3 razy 1

  Fraser na sznurku tepej murzynskiej rozwodki-ona zazartuje z Harry’ego jak skonczy sie kasa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX