Hugh Grant broni księcia Harry'ego i wspomina księżną Dianę. "Teraz rozrywają jego żonę na strzępy"

Hugh Grant w jednej z audycji radiowych poparł decyzję księcia Harry'ego o wycofaniu się z obowiązków członka rodziny królewskiej. Przy okazji wspomniał tragiczne okoliczności śmierci jego matki.

Relacje w rodzinie królewskiej ostatnimi czasy są bardzo napięte, a to przede wszystkim przez decyzję księcia Harry'ego i Meghan Markle o opuszczeniu dworu i usamodzielnieniu się finansowo. Odważny krok książęcej pary wzbudził wiele kontrowersji i słów krytyki. Okazuje się, że nie każdy jest tak wrogo do nich nastawiony. Aktor Hugh Grant zdecydowanie trzyma stronę Harry'ego i nie jest zaskoczony jego decyzją. 

Hugh Grant wspiera księcia Harry'ego i Meghan Markle 

Hugh Grant był gościem w audycji radiowej Andy'ego Cohena Andy w Sirius XM, gdzie wypowiedział się na jeden z bardziej grzejących tematów w Wielkiej Brytanii, czyli sprawy Meghan i Harry'ego. Aktor trzyma ich stronę i przypomina tragiczną śmierć księżnej Diany, która zginęła w wypadku samochodowym, gdy uciekała przed fotografami. 

Jestem raczej po stronie Harry'ego. Prasa brukowa skutecznie zamordowała jego matkę, a teraz rozrywają jego żonę na strzępy. Myślę, że jako mężczyzna, jego zadaniem jest chronić swoją rodzinę, więc jestem z nim- podsumował Grant.

Jak się okazuje, Meghan i Harry mogą liczyć również na słowa wsparcia.

Rodzina królewska to doskonale działająca firma. Co teraz z Harrym i Meghan? ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (41)
Hugh Grant broni księcia Harry'ego i wspomina księżną Dianę. "Teraz rozrywają jego żonę na strzępy"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 22

  Hugh Grant powiedział głośno to, co mówi większość normalnych ludzi na świecie.
  A nawet czytałam na forum brytyjskim wypowiedź jakiegoś Brytyjczyka, który napisał, że jest mu bardzo wstyd przed ludźmi, że jest Brytyjczykiem.
  www.buzzfeednews.com/article/ellievhall/meghan-markle-kate-middleton-double-standards-royal?origin=tuh

 • cezar85

  Oceniono 29 razy 21

  ci co nie lubią Megan, nie lubią Grety, nie wierzą w zmianę klimatu, nie lubią EU,
  ale wierzą Trumpowi i żałują topielców z morza śródziemnego, ale nienawidzą tych, którym się udało

  przypadek?

 • runfree

  Oceniono 11 razy 11

  Ma rację. Niestety.

 • wudeer

  Oceniono 26 razy 10

  Meghan nie jest biała. W części prasy brytyjskiej otwarcie się pisze, że jej problemy wynikają z rasizmu. Dziewczyna była aktorką z dość wymiernymi sukcesami, to nie była laska bez perspektyw, która chciała zabłysnąć przy mężu. Może wróci do zawodu i zagra w kolejnym sezonie Wiedźmina? ;-)

 • Gość: Polaczek

  Oceniono 8 razy 8

  redachtorze, co to jest "grzejący temat"?

 • Gość: Ina

  Oceniono 9 razy 7

  Otwieram rubrykę pt. "Gwiazdy polskie" i cóż widzę A to:GWIAZDY POLSKIE
  Doda
  Kinga Rusin
  Anna Mucha
  Natalia Siwiec
  Małgorzata Rozenek-Majdan
  Anna Lewandowska
  Agnieszka Woźniak-Starak
  Magda Gessler
  Joanna Kulig
  Agnieszka Kaczorowska
  Justyna Żyła.
  Jaki kraj, takie gwiazdy.

 • Gość: Jjjjjjjjkl

  Oceniono 4 razy 2

  To dobrze 😃😁😀

 • tambourine_woman

  Oceniono 3 razy -1

  Akurat Diana najpierw sama poszła do telewizji udzielić baaaardzo osobistego wywiadu, a potem zdziwienie i oburzenie, że media chcą więcej. Zasłanianie się ciągle matką, która zginęła w wypadku jak miliony innych ludzi, jest mega słabe. Zresztą H&M zrobili właściwie to samo, bo żalili się do kamer na to, jak mają ciężko i że nikt ich nie rozumie (co znaczy że ewidentnie nikt im niczego złego nie zrobił, bo mówiliby o konkretach, a nie rzucali takimi ogólnikami), a potem rozpacz, bo ktoś śmiał o tym napisać krytyczny artykuł albo ktoś z rodziny miał słuszne pretensje. Jakoś reszta nie histeryzuje, tylko układa sobie powolutku swoje sprawy. Taką Camillę to na pewno wszyscy na dworze "wspierali", a nie dała się i teraz robi tam całkiem dobrą robotę. Pozostali też nie mieli lekko. Williamowi też umarła matka, z Kate się bardzo prasa śmiała itd...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX