Hugh Grant broni księcia Harry'ego i wspomina księżną Dianę. "Teraz rozrywają jego żonę na strzępy"

Hugh Grant w jednej z audycji radiowych poparł decyzję księcia Harry'ego o wycofaniu się z obowiązków członka rodziny królewskiej. Przy okazji wspomniał tragiczne okoliczności śmierci jego matki.

Relacje w rodzinie królewskiej ostatnimi czasy są bardzo napięte, a to przede wszystkim przez decyzję księcia Harry'ego i Meghan Markle o opuszczeniu dworu i usamodzielnieniu się finansowo. Odważny krok książęcej pary wzbudził wiele kontrowersji i słów krytyki. Okazuje się, że nie każdy jest tak wrogo do nich nastawiony. Aktor Hugh Grant zdecydowanie trzyma stronę Harry'ego i nie jest zaskoczony jego decyzją. 

Hugh Grant wspiera księcia Harry'ego i Meghan Markle 

Hugh Grant był gościem w audycji radiowej Andy'ego Cohena Andy w Sirius XM, gdzie wypowiedział się na jeden z bardziej grzejących tematów w Wielkiej Brytanii, czyli sprawy Meghan i Harry'ego. Aktor trzyma ich stronę i przypomina tragiczną śmierć księżnej Diany, która zginęła w wypadku samochodowym, gdy uciekała przed fotografami. 

Jestem raczej po stronie Harry'ego. Prasa brukowa skutecznie zamordowała jego matkę, a teraz rozrywają jego żonę na strzępy. Myślę, że jako mężczyzna, jego zadaniem jest chronić swoją rodzinę, więc jestem z nim- podsumował Grant.

Jak się okazuje, Meghan i Harry mogą liczyć również na słowa wsparcia.

Rodzina królewska to doskonale działająca firma. Co teraz z Harrym i Meghan? ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG