Pierwsze zdjęcia Meghan Markle po opuszczeniu Wielkiej Brytanii! Jej mina mówi wszystko. Na spotkanie z samotnymi kobietami przyleciała samolotem

Meghan Markle nie ma zamiaru ukrywać się przed mediami i już zaliczyła pierwsze publiczne wyjście od czasu powrotu do Ameryki. Odwiedziła dom samotnych kobiet w Vancouver. Przyleciała tam samolotem.

Meghan Markle i książę Harry, podejmując decyzję o odejściu z dworu królewskiego, liczyli zapewne na mniejszy rozgłos i mniejsze zainteresowanie mediów. Wszystko poszło w przeciwną stronę i od kilkunastu już dni zagraniczna prasa rozpisuje się na temat ich relacji z innymi członkami Royalsów. Ponadto paparazzi jeżdżą za nimi niemalże wszędzie, by uchwycić, jak żyje im się jako "niezależnym finansowo". W Kanadzie udało im się zrobić zdjęcia księżnej Sussex. Jak wyglądała?

Meghan Markle w Vancouver

Amerykańska aktorka dopięła swego i znów może wrócić do czynności zwykłego śmiertelnika. Tuż po ogłoszeniu kontrowersyjnej decyzji wróciła do Kanady i ponoć już ma podpisany kontrakt z Disneyem. Nie zamierza jednak rezygnować z dobroczynnych aktywności. We wtorek odwiedziła dom samotnych kobiet w Vancouver. Miała bardzo dobry humor. Ciągle się uśmiechała. 

Była ubrana bardzo klasycznie. Do czarnych spodni dopasowała sweter w cielistym kolorze, ciemnozieloną kurtkę i czarną torbę typu "shopper". Uwagę zwracają również beżowe kozaki. Meghan postawiła na wygodę i przede wszystkim ciepłe rzeczy, ponieważ w Vancouver padał śnieg. 

Warto jednak dodać, że na miejsce przyleciała samolotem, więc chyba jeszcze niekoniecznie chce odzwyczaić się od życia w luksusie.

CW

Ostatni dzień Meghan Markle i księcia Harry'ego na wizytacji w Afryce:

Zobacz wideo