Krzysztof Ibisz na Instagramie gratuluje byłej żonie. Powód? Konkretny. Anna Nowak-Ibisz pęka z radości

Anna Nowak-Ibisz, znana jako "Pani gadżet", jest bardzo aktywna w social mediach. Teraz ma konkretny powód do świętowania, czego pogratulował jej były mąż Krzysztof Ibisz.

Coraz więcej gwiazd i osób publicznych ma swoje konta w social mediach. Dla wielu to jedna z najlepszych form komunikacji ze swoimi fanami. Do tego grona zalicza się również Anna Nowak-Ibisz, która od kilku dni na swoim koncie ma pięć zer. 

Anna Nowak-Ibisz ma 100 tys. fanów na Instagramie! 

Program "Pani gadżet", staje się coraz bardziej popularny. Do tego stopnia, że pojawiła się również jego wersja "Pani gadżet erotycznie", która została bardzo dobrze przyjęta przez telewidzów. Tak naprawdę duża w tym zasługa Anny Nowak-Ibisz, którą jej fanki kupują za naturalność, poczucie humoru i szczerość. W czwartek gwiazda na swoim profilu opublikowała krótkie nagranie, w którym dziękuje obserwatorom za to, że z nią są. 

Z kolei kilka dni temu pod jednym ze zdjęć, w kilku zdaniach Anna Nowak-Ibisz opisała, co fani znajdą, a czego nie na jej profilu. 

Nie wstawiam tu złotych kiecek, nie ma wysokich obcasów, nie ma fashion i nie ma mydlanej bańki z bajki, którą można sobie kupić, ale raczej w kolejnym życiu. Jestem ja, oryginalna, niepodrabiana foto shopem, czasem w pracy, czasem w domu, czasem w lesie. A to oznacza, że jesteście ze mną, dla mnie, a nie dla ładnych fotek i ładnie opakowanych historyjek ze świata, w którym na co dzień nie mieszkam. To dla mnie bardzo ważne i bardzo cenne (...).

Krzysztof Ibisz gratuluje byłej żonie 

Od dłuższego czasu w social mediach Anny Nowak-Ibisz możemy również zobaczyć wspólne zdjęcia z byłym mężem Krzysztofem. Oczywiście, również on cieszy się z sukcesu byłej żony, a na Instagramie jej sukces komentuje tak: 

Gratuluję Aniu.

Widać, że choć para nie jest już razem, to nadal wspiera się i gratuluje sobie sukcesów. 

AM

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (29)
Krzysztof Ibisz na Instagramie gratuluje byłej żonie. Powód? Konkretny
Zaloguj się
 • Gość: Nieśmiała

  Oceniono 15 razy 9

  Chciałam coś napisać ale nie wiem czy wszystko trzeba komentować ?

 • Gość: Hkvyvbirbm

  Oceniono 19 razy 5

  Anka jest silna,rezolutna baba,która świetnie sobie radzi w życiu-trochę napewno nazwisko pomogło na początku Potrafi znakomicie wcisnąć kit i robi to z wdziękiem
  Fajnie,ze nawet po rozwodzie potrafią ze sobą rozmawiać i tego powinni od Nich uczyć się inni Były jakieś małe”zamieszki” z alimentami,ale widać konflikt zażegnany ...

 • donmarek

  Oceniono 6 razy 4

  Jak widzę ją przy keczupach, to potem przez przynajmniej tydzień tylko musztardy używam.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 4

  Świetna kobieta! Mądra inteligentna naturalna i pięknie się wypowiada można jej słuchać bez końca Nawet jakby mówiła o czymkolwiek bez znaczenia. Bardzo ją lubię, bardzo lubię słuchać jak mówi, jak się wypowiada, uwielbiam jej naturalność. Ania to kobieta z klasą Ibisz popełnił okrągły błąd rozwodząc się z nią gdzie znajdzie taką wspaniałą kobietę, pewnie już Sam się zorientował

 • Sroga Bufetowa

  Oceniono 2 razy 2

  Niedawno się publicznie żarli, widać przemyślenia były że to im szkodzi to wszystko. Ona dla niego rzuciła wszystko. Nie opłacało się

 • stanislaw.sk

  0

  Dlaczego b. mąż składa gratulacje b.żonie via Instagram, a nie osobiście bez udziału plotkarskich mediów?

 • honda80

  0

  szacunek do drugiej osoby nawet po rozwodzie ...feee...to takie nie POLSKIE.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX