Krzysztof Ibisz pochwalił się zdjęciem z byłą żoną i synem! "Ferie 2019". Vincent to kopia dziennikarza

Krzysztof Ibisz opublikował wspólne zdjęcie z Anna Nowak-Ibisz i synem. Internauci są pod wrażeniem, że byli małżonkowie utrzymują tak dobre relacje.
Zobacz wideo

Krzysztof Ibisz był dwukrotnie żonaty. Owocem związku z Anną Zejdler jest syn Maksymilian, zaś z Anna Nowak doczekali się syna Vincenta. Wszystko wskazuje na to, że dziennikarz stara się mieć jak najlepsze relacje z byłymi partnerkami i swoimi pociechami.

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z byłą żoną i synem

Na Instagramie prezentera pojawiło się zdjęcie z Anna Nowak i ich synem Vincentem!

Ekipa „ Ferie 2019” odebrana, wypoczęta i pełna energii na nowe wyzwania. Miłego weekendu dla Was #ferie #weekend #pozdrawiamy - napisał.

Internauci od razu zasypali Krzysztofa komentarzami, w których gratulują, że pomimo rozstania byli małżonkowie się przyjaźnią.

Fajnie, że potraficie być razem
Miło widzieć tak zdrowe relacje po rozwodzie!
To super, że masz tak dobry kontakt ze swoją ex!

Użytkownicy dostrzegli też podobieństwo Vincenta do swojego taty. Musimy przyznać, że rośnie z niego prawdziwy przystojniak. Ciekawe, czy w przyszłości pójdzie w ślady swoich rodziców i też zostanie dziennikarzem.

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz

Krzysztof i Anna pobrali się w 2005 roku i byli małżeństwem przez 4 lata. Po rozstaniu ich relacje nie były najlepsze. Przed dwoma laty Anna w wywiadzie dla "Claudii" wyznała, że często musi zastanawiać się nad tym, kto zawiezie 11-letniego syna do przedszkola. Zdradziła też, że próbuje godzić rolę matki, babci, dziadka i ojca. Tym samym dziennikarka wbiła szpilę byłemu mężowi. Jednak jak widać, dzisiaj ich stosunki są znacznie lepsze. I tak trzymać!

KS

Więcej o:
Komentarze (80)
Krzysztof Ibisz pochwalił się zdjęciem z byłą żoną i synem
Zaloguj się
 • Gość: onaaa

  Oceniono 77 razy 67

  "Przed dwoma laty Anna w wywiadzie dla "Claudii" wyznała, że często musi zastanawiać się nad tym, kto zawiezie 11-letniego syna do przedszkola." 11 latek w przedszkolu hehe

 • Gość: Iga

  Oceniono 62 razy 58

  Odebrał ich tylko z lotniska i podwiózł pod dom.Czy to takie wielkie wyzwanie?

 • Gość: Gość Kama

  Oceniono 48 razy 40

  A co Was tak dziwi jak się ma takich rodziców to w przedszkolu można spędzić całe życie.Przecież Ibisz to 50 letni przedszkolak a pani Gadżet zabawkami bawi się cały czas.

 • Gość: ,lkiuytgf

  Oceniono 33 razy 29

  jedyny chyba 11-tek w przedszkolu

 • Gość: Ewa

  Oceniono 31 razy 27

  nie widzę żadnego podobieństwa, a rodzice są aktorami a nie dziennikarzami...

 • Gość: Ja

  Oceniono 25 razy 21

  Mam 12 latka, kto mi pomoże odebrać Go z przedszkola? 😀

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX