Krzysztof Ibisz niedawno rozstał się z partnerką. Teraz wróci do byłej żony? "Zaczął się bardziej interesować Anią"

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz ponownie się do siebie zbliżyli? Według ustaleń "Faktu", tegoroczne święta Wielkanocy mogą spędzić razem.

Krzysztof Ibisz przechodzi w ostatnim czasie trudny dla siebie okres. Niedawno prezenter musiał zmierzyć się ze śmiercią ojca, chwilę później do mediów wyciekły informacje, że rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką Patrycją. Na szczęście jednak w takich momentach Krzysztof może liczyć na wsparcie swojej byłej żony, Anny Nowak-Ibisz. Przypomnijmy, że to właśnie ona niedługo po śmierci ojca Krzysztofa zaprosiła go na rodzinny obiad. Co ciekawe, teraz okazuje się, że ich relacje są dużo bliższe niż mogłoby to się nam wydawać. 

Zobacz wideo

Krzysztof Ibisz wróci do byłej żony? 

Jak donosi "Fakt", Anna Nowak miała niedawno zaprosić swojego męża na tegoroczne święta Wielkanocy

Po rozstaniu ze swoją poprzednia partnerką, Patrycją, Krzysiek bardzo się zmienił. Zaczął się bardziej interesować nie tylko synem Vincentem, ale i byłą żoną Anią. Często się z nimi spotyka. Przynosi Ani kwiaty lub inne prezenty, gdy przychodzi po dziecko - wyznaje informator tabloidu.

Warto w tym miejscu dodać, że to dość zaskakujące doniesienia, gdyż przez lata relacje Krzysztofa z byłą żoną nie należały do najlepszych. Kłócili się między innymi o wysokość alimentów dla ich syna Vincenta. Według ustaleń tabloidu, prezenter miał jednak przeprosić Annę, a ta postanowiła mu wybaczyć. 

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Ibisz zaangażował syna do pracy w "Tańcu z gwiazdami". Chłopiec objął prestiżowe stanowisko

Czy teraz dadzą sobie drugą szansę? Z pewnością marzy o tym ich syn. Przyznacie, że wyglądają na całkiem fajną rodzinkę. 

 

Myślicie więc, że nastąpi w tej historii nagły zwrot akcji? 

DH