Krzysztof Ibisz zaangażował syna do pracy w "Tańcu z gwiazdami". Chłopiec objął prestiżowe stanowisko

Krzysztof Ibisz od lat jest prowadzącym "Tańca z gwiazdami". W drugim odcinku nowego sezonu programu u boku prezentera pojawił się jego syn Vincent, który trzymał walizkę z nagrodą pieniężną.
Zobacz wideo

Krzysztof Ibisz od lat robi karierę w telewizji. Był gospodarzem dużej ilości programów telewizyjnych m.in. "Baru", "Awantury o kasę", "Gry w ciemno", "Jak oni śpiewają", a teraz prowadzi "Taniec z gwiazdami". Nic więc dziwnego, że jego syn Vincent chciałby pójść w ślady ojca. W drugim odcinku tanecznego show widzowie mogli zobaczyć chłopca na ekranie. Dostał bardzo poważne zadanie.

ZOBACZ: Krzysztof Ibisz po pogrzebie ojca poprowadził "Taniec z Gwiazdami". "Cały czas byłem myślami przy nim"

"Taniec z gwiazdami": Krzysztof Ibisz wystąpił ze swoim synem

IX edycja "TzG" zapowiada się bardzo ciekawie. Za nami dopiero dwa odcinki, a już wiele się wydarzyło. Justyna Żyła według Jurorki Ivony Pavlović tańczy jak przedszkolak, Dominika Tajner-Wiśniewska wywróciła się na parkiecie i odpadła z programu, a u boku Krzysztofa Ibisza wystąpił jego syn w roli asystenta. Chłopiec wniósł na scenę walizkę pełną pieniędzy. Gospodarz show pochwalił się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje z synem. Napisał:

Mój specjalny gość, VIP na @tanieczgwiazdami. Życzymy Wam miłej soboty. #vincentibisz #tanieczgwiazdami #weekend #pozdrawiamy
 

Fani w komentarzach zachwycają się miniwystępem chłopca.

Piękne. Najlepszy VIP programu. Pozdrawiam Was.
Najlepszy VIP programu. Miech pana syn prowadzi z panem i panią Pauliną program. Super zdjęcie, pozdrawiam.
Bardzo fajny chłopiec, podobny do swojej mamy.

Przypomnijmy, że mamą Vincenta jest Anna Nowak-Ibisz, którą z pewnością znacie z programu na TVN Style "Pani gadżet".

Chcielibyście, aby Krzysztof Ibisz poprowadził kiedyś "Taniec z gwiazdami" razem z synem?

JP