Krzysztof Ibisz pogrążony w żałobie po stracie ojca. Pokazał, jak wspiera go była żona. Fani zaskoczeni. "To się nie zdarza"

Krzysztof Ibisz jest pogrążony w żałobie. Jakiś czas czas temu prezenter pożegnał ojca. Teraz na Instagramie pokazał, że w osobistej tragedii bardzo wspiera go jego była żona Anna Nowak-Ibisz i synowie.

Jakiś czas temu na stronie "Gazety Wyborczej" został został opublikowany nekrolog, informujący o śmierci Władysława Ibisza. Ojciec Krzysztofa Ibisza zmarł 14 lutego. Jak mogliśmy przeczytać w komunikacie, mgr inż. Władysław Ibisz był uznanym profesjonalistą "w zakresie papiernictwa, technik i maszyn drukujących, zagadnień związanych z procesami wydawniczymi, fotografią i reprodukcją". Pracował też na stanowiskach dyrektorskich w Zakładach Poligraficznych, Zjednoczeniu Przemysłu Poligraficznego oraz w Departamencie Książki Ministerstwa Kultury i Sztuki.

Choć po Krzysztofie Ibiszu w piątkowym odcinku na żywo "Tańca z Gwiazdami" zupełnie nie było tego widać, bardzo przeżywa on stratę ojca. W trudnych chwilach wspiera go jego była żona i synowie, Maksymilian i Vincent. Prezenter Polsatu pochwalił się wspólnym zdjęciem z rodziną na Instagramie.

Krzysztof Ibisz po śmierci ojca ma wsparcie byłej żony, Anny Nowak-Ibisz

Miło być zaproszonym na sobotni obiad przez @anna_nowak_ibisz_official . Odpoczynek po koszmarze ostatnich dni #milasobota #odpoczynek #rodzinnyobiad - napisał w poście Ibisz.
 

W komentarzach nie brakowało ciepłych słów od fanów. Zwrócili oni uwagę, że to rzadkość, by po rozstaniu utrzymywać tak bliskie relacje. 

To się nie zdarza, że po rozstaniu można być przyjaciółmi. Przesyłam wyrazy współczucia. Znam to, jak odchodzi bardzo bliska osoba. Każdy zna.
Rozstać się i żyć w przyjaźni. Pięknie! Syn - cały tata! Wyrazy współczucia.
W towarzystwie bliskich zawsze raźniej. Niech się Pan trzyma dzielnie w tym trudnym czasie.
Miło jest, jak dwoje ludzi po rozstaniu ma do siebie taki stosunek jak Wy. Super.
Miło to mieć tak wspaniałą kobietę obok siebie - prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...

Redakcja Plotka składa najszczersze kondolencje.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>