Krzysztof Ibisz świętuje Mikołajki z byłą żoną i synem. "Osobno, a jednak razem"

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak ponownie spędzili wspólny wieczór. Tym razem świętowali Mikołajki wraz z ich synem Vincentem.

Krzysztof Ibisz był żonaty dwukrotnie. Jego pierwszy związek z Anną Zejdler trwał 10 lat, a owocem jego jest syn Maksymilian.  Drugie małżeństwo prezentera, tym razem z Anną Nowak, również nie przetrwało próby czasu. Zakończyło się po czterech latach. Para również doczekała się syna, Vincenta. Mimo że pomiędzy Krzysztofem a Anną bywało różnie, to ostatnimi czasy ich relacje są coraz lepsze.  

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak razem świętują

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak zabrali swojego syna Vincenta na wspólne świętowanie Mikołajek. Roztropni rodzice wymyślili, że tego dnia prezenty nie będą przekraczały 30 złotych.

Mikołajkowa kolacja.  Nasze zasady w tym roku: cena prezentu do 30 zł. Hasło "zapach". Pozdrawiamy - napisał pod zdjęciem Ibisz.
 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów, ale znalazły się również i podejrzenia, że pomiędzy tą dwójką znowu zaiskrzyło.

Osobno, a jednak razem.
Pięknie razem wyglądacie.
Czyżby powrót? - czytamy pod zdjęciem.

Mimo domniemań wszystko wskazuje na to, że pomiędzy Krzysztofem Ibiszem a Anną Nowak nie ma nic więcej, tylko dobre relacje. Tylko, a może aż tyle.

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu:

Zobacz wideo