Kłótnia polskich gwiazd... o pożary w Australii. Korwin Piotrowska: Nie zapraszałabym "ekspertów" z d*py

Drama z australijskimi pożarami w tle rozkręca się. Głos zabrała Karolina Korwin Piotrowska, a ona wie, jak uderzyć w czułe struny.

Niedzielny wywiad Agnieszki Fitkau-Perepeczko dla "Dzień dobry TVN" wzbudził wiele kontrowersji. Aktorka zarzuciła Kindze Rusin i Piotrowi Kraśko, że nie mają pojęcia o sytuacji w Australii. Co więcej, jej zdaniem grafiki przedstawiające cały kraj w płomieniach są przekłamaniem. Z jej opinią nie zgodziło się wielu internautów. Głos zabrała też Karolina Korwin Piotrowska.

Karolina Korwin Piotrowska o Agnieszce Fitkau-Perepeczko

Kinga Rusin wrzuciła na swój profil na Instagramie grafikę płonącej Australii. W komentarzach z miejsca zaroiło się od komentarzy dotyczących jej wywiadu z Agnieszką Fitkau-Perepeczko. Zdania są podzielone, jednak wiele osób uważa, że aktorka nie ma racji. W żywą dyskusję włączyła się także Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka w swoim stylu skomentowała całą sytuację.

To po co zapraszacie kogoś, kto opowiada brednie? Po co? Mało jest Polaków, którzy tam mieszkają? Nawet tu, na IG jest ich sporo, pokazują potworne obrazki. Dlaczego wolicie zapraszać kogoś, kto opowiada dyrdymały? - pytała pod zdjęciem.
Przeczytaj też uważniej mój post. Pierwszym gościem była profesor Adamska, biolog z uniwersytetu w Canberze. Tego, co kto będzie mówił, nie można stwierdzić przed wywiadem - odpowiedziała cierpliwie Rusin.

Korwin Piotrowska nie dawała jednak za wygraną. Pomimo nieprzychylności części z Internautów dalej atakowała zarówno produkcję "DD TVN", jak i samą Fitkau-Perepeczko.

Nie zapraszałabym "ekspertów" z d*py - pisała dalej.

Cóż, język mało profesjonalny jak na osobę publiczną, która uważa się za autorytet w wielu dziedzinach... Temperament byłej koleżanki ze stacji próbowała ostudzić Kinga Rusin. Dziennikarka niestrudzenie wyjaśniała powód, dla którego aktorka została zaproszona od programu.

P. Perepeczko nie była zaproszona jako ekspert tylko jako osoba mieszkająca od 30 lat w Australii - skomentowała.

Myślicie, że Agnieszka Fitkau-Perepeczko zabierze jeszcze głos?

Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"

Zobacz wideo
Więcej o: