Kinga Rusin starła się na wizji z Agnieszką Fitkau-Perepeczko. Poszło o pożary w Australii. "Byłam w szoku"

Do tej pory wydawało się, że dramaty i trudne sytuacje potrafią zintegrować ludzi. Okazuje się jednak, że w niektórych przypadkach potrafią też podzielić.

Pożary w Australii wciąż zbierają swoje żniwa. W walce z żywiołem giną nie tylko zwierzęta, lecz także ludzie. W minioną niedzielę temat ten został poruszony w studiu "Dzień dobry TVN". Kinga Rusin i Piotr Kraśko gościli wówczas Agnieszkę Fitkau-Perepeczko, która od 40 lat ma dom w Australii.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko konta Kinga Rusin

Kinga Rusin od dawna jest zaangażowana w walkę o prawa zwierząt i ochronę środowiska. Nikogo nie powinno więc zdziwić, że los Australii nie jest jej obojętny. Podczas niedzielnej rozmowy z Agnieszką Fitkau-Perepeczko musiała bronić swoich poglądów.

Aktorka zarzuciła prowadzącym, że nie wiedzą, jak tak naprawdę wygląda sytuacja w Australii. Na wizji powiedziała też, że zgodnie z danymi spłonął 1 proc. całego kontynentu. Grafiki przedstawiające cały kraj w płomieniach są według niej oburzające.

Nieco innego zgadania była jednak Kinga Rusin, która momentami nie mogła uwierzyć w to, co słyszy. Między paniami doszło do szorstkiej wymiany zdań. Niestety, nagranie z wizyty Perepeczko w "DD TVN" zostało usunięte z sieci. Internauci nawiązali jednak do feralnego wywiadu pod jednym z ostatnich zdjęć dziennikarki na Instagramie.

Widziałam rozmowę z p. Agnieszką. Byłam w szoku, co usłyszałam. Gratuluję opanowania - napisała jedna z obserwatorek.
Też byłam w szoku - odpisała Rusin.

Coś nam mówi, że Agnieszka Fitkau-Perepeczko nieprędko wróci na kanapy "DD TVN". Chyba nikt nie spodziewał się, że wywiad z aktorką odbije się tak szerokim echem. Słusznie?

Więcej o:
Komentarze (212)
Kinga Rusin starła się na wizji z Agnieszką Fitkau-Perepeczko. Poszło o pożary w Australii. "Byłam w szoku"
Zaloguj się
 • Gość: mix

  Oceniono 113 razy 89

  Ach, Kinia, królowa hipokryzji. Wegetarianka w luksusowej limuzynie wykańczanej skórą. Ekolożka latająca samolotem w najdalsze zakątki świata. Producentka ekologicznych kosmetyków pakowanych w plastik, pochodzących z surowców jadących samochodami z Dalekiego Wschodu. Bojowniczka o prawa zwierząt, tresująca konie szpicrutą i ostrogami.

 • Gość: gosc

  Oceniono 177 razy 79

  Kinga to jedna z tych co lubi wszystkich pouczać i umoralniać hipokrytka !

 • veerappan

  Oceniono 147 razy 73

  Czyli p. Kinga, mieszkająca na co dzień w Warszawie, wie lepiej, jak co roku wygląda sytuacja pożarowa w Australii niż p. Agnieszka, która od 40 lat ma dom w Australii. Litości!

 • Gość: pio pio

  Oceniono 118 razy 66

  Kinga Rusin nie ma pojęcia co się dzieje w Australi natomiast gośc z którym rozmawiała przyjechała prosto z Australii Kinga zaczeła ją pouczać to było nienormalne zachowanie Kingi Rusin kolejny już powód do tego zeby ją zwolnic z tego programu a gośc który był zaproszony jak by była mądrzejsza wyszła by w połowie tego programu i nie dyskutowała by z Kingą

 • c.t.k

  Oceniono 64 razy 54

  "Grafiki przedstawiające cały kraj w płomieniach są według niej oburzające." I tu ma trochę racji, ponieważ ta najbardziej znana przedstawia pożary trwające w danej chwili, ale także te, które były i zostały ugaszone, albo same zgasły od września 2019 roku
  Powierzchnia Australii to 769 milionów hektarów, do te pory pożary zniszczyły około 7-9 milionów hektarów.

 • Gość: Anty

  Oceniono 66 razy 44

  Skoro Pani Perepeczko tam mieszka to raczej wie lepiej...no ale Rusin jak zwykle się wymądrza i wie najlepiej ...nie lubię jak ona prowadzi program , wszystkich poucza i jest bardzo złośliwa wogóle nie szanuje ludzi

 • alberts

  Oceniono 107 razy 37

  Prawda zawsze jest bolesna, gdy nie pasuje do propagandy. Propagandy pani Kingi też.
  Rozśmieszają mnie te propagandowe walki k prawa zwierząt. Te płonące zwierzęta potrzebują realnej pomocy, a nie wywiadów w TV. Jedź paniusiu do Australii i gaś realne pożary. Daj przykład innym i pokaż, co są warte Twoje słowa.

 • Gość: Eryk Polska zachód

  Oceniono 46 razy 36

  Kobieta wie co mówi , ma dom, mieszka tam . Rusin chyba się ptzeliczyła z mądrością?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX