Ewa Chodakowska rozpoczęła karnawał. W takiej stylizacji jeszcze jej nie widzieliście. "Może coś z tego będzie"

Ewa Chodakowska postanowiła zabawić się w blogerkę i stworzyła stylizację modną w latach 80. Do czarnego topu dopasowała czerwone spodnie. Fani są zachwyceni.

Ewa Chodakowska jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Nic dziwnego, śledzi ją tam ponad 1,7 miliona osób, z którymi stara się utrzymywać stały kontakt. Najczęściej wrzuca zdjęcia metamorfoz swoich idolek, lub publikuje swoje ujęcia zrobione na plaży, lub na sali treningowej. Tym razem nieco zmieniła koncepcję posta i pochwaliła się stylizacją na lata 80. Wyszło bardzo fajnie.

Nowa stylizacja Ewy Chodakowskiej

Trenerka przyznała się fanom, że nigdy nie była na imprezie karnawałowej. Pierwszą zaliczyła w miniony weekend i przygotowywała się do niej bardzo długo. Tematem przewodnim były lata 80., co Ewa mocno wzięła sobie do serca. Przygotowała świetną stylizację i poprosiła o jej ocenę.

Czekam na ocenę stylówki od 1 - 10! Ile dajesz? Pora na moją pierwszą imprezę karnawałową... w życiu. Lata 80. Jeszcze tylko make-up i włos na Madonnę i może coś z tego będzie. Jestem otwarta na wskazówki.

Do czarnego topu Chodakowska dopasowała czerwone spodnie. Obwiesiła się liczną biżuterią, a fryzurę jak sama przyznała, zrobiła "na Madonnę". Fanki były zachwycone.

Petarda!
Pani Ewo, wygląda Pani świetnie.
Ja kocham Cię w każdej wersji.

No dobrze, skoro miała być ocena, to będzie. Co by Ewie nie słodzić za bardzo, dajemy mocną 8!

 

CW

Ewa Chodakowska zabrała bliskich na wycieczkę do Londynu.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.