Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Z nienawiścią mówią o mnie ci, którzy coś mi zawdzięczają. Włącza się Chodakowska. Fanki szybko zareagowały

Paulina Smaszcz-Kurzajewska opublikowała w sieci post na temat hejterów. W jej obronie stanęła Ewa Chodakowska, która wdała się w dyskusję z internautkami.

Miniony rok nie należał do najszczęśliwszych w życiu Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej. Bizneswoman przeżyła nie tylko śmierć taty i dwóch przyjaciółek, ale również bolesne rozstanie. Jakby tego było mało, jako osoba publiczna na co dzień mierzy się z hejtem, często nieuzasadnionym. Jak sama twierdzi, przykre słowa płyną najczęściej od osób, którym kiedyś pomogła. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w gorzkich słowach o hejterach

Była partnerka dziennikarza sportowego postanowiła rozliczyć się publicznie nie tylko z małżeństwem, ale również z hejterami. Opublikowała w czwartek na Instagramie post z pewnym cytatem. Jej zdaniem najczęściej krytykują ją Ci, którzy wiele jej zawdzięczają. 

 
Zawsze z nienawiścią i hejtem mówią o mnie ci, którzy coś mi zawdzięczają, albo ci, co w ogóle mnie nie znają. Oni są jednak dla mnie przezroczyści i wymazałam ich gumką z kontaktów. Natomiast tym, którzy mnie kochają i idą ze mną przez życie od wielu lat ramię w ramię, dziękuję każdego dnia, w każdej sytuacji, każdą emocją, słowem i czynem. Jestem dla nich 24h!

Nieco szokuje nas fakt, że Smaszcz-Kurzajewska utożsamia się ze słowami, w których ktoś życzy drugiej osobie... grzybicy. 

Tym co mnie kochają i są, dziękuję każdego dnia, a tym co nienawidzą, życzę okrutnej grzybicy odbytu do końca życia - czytamy.

Mimo wszystko swojego wsparcia udzieliła jej Ewa Chodakowska, która nie raz musiała bronić swojego dobrego imienia w sieci.

Kochana, jak dobrze wiem o czym mówisz... Ci którzy Ci coś zawdzięczają, kolejno rosnąc w siłę na drodze rozwoju, muszą zabić „swojego mistrza”, żeby nie przypominał im, jak słabi byli kiedyś.

Tym razem zamiast krytyki spotkała się z ciepłym odbiorem. Jedna z instagramerek podziękowała jej za wsparcie, na co trenerka z radością zareagowała. 

Taka natura kochanie. Mam w swoim otoczeniu najcudniejszych ludzi. Garstkę, która znaczy dla mnie cały świat. Kiedyś było inaczej, mierzyłam ludzi swoją miarą. Cóż, lekcje na całe życie, za które mimo wszystko jestem wdzięczna.

Macie podobne zdanie jak panie? 

CW

W zeszłym roku rozwód przeżyła Justyna Żyła. Opowiedziała o nim w rozmowie z reporterką Plotka. 

Zobacz wideo