Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Z nienawiścią mówią o mnie ci, którzy coś mi zawdzięczają. Włącza się Chodakowska. Fanki szybko zareagowały

Paulina Smaszcz-Kurzajewska opublikowała w sieci post na temat hejterów. W jej obronie stanęła Ewa Chodakowska, która wdała się w dyskusję z internautkami.

Miniony rok nie należał do najszczęśliwszych w życiu Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej. Bizneswoman przeżyła nie tylko śmierć taty i dwóch przyjaciółek, ale również bolesne rozstanie. Jakby tego było mało, jako osoba publiczna na co dzień mierzy się z hejtem, często nieuzasadnionym. Jak sama twierdzi, przykre słowa płyną najczęściej od osób, którym kiedyś pomogła. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska w gorzkich słowach o hejterach

Była partnerka dziennikarza sportowego postanowiła rozliczyć się publicznie nie tylko z małżeństwem, ale również z hejterami. Opublikowała w czwartek na Instagramie post z pewnym cytatem. Jej zdaniem najczęściej krytykują ją Ci, którzy wiele jej zawdzięczają. 

Zawsze z nienawiścią i hejtem mówią o mnie ci, którzy coś mi zawdzięczają, albo ci, co w ogóle mnie nie znają. Oni są jednak dla mnie przezroczyści i wymazałam ich gumką z kontaktów. Natomiast tym, którzy mnie kochają i idą ze mną przez życie od wielu lat ramię w ramię, dziękuję każdego dnia, w każdej sytuacji, każdą emocją, słowem i czynem. Jestem dla nich 24h!

Nieco szokuje nas fakt, że Smaszcz-Kurzajewska utożsamia się ze słowami, w których ktoś życzy drugiej osobie... grzybicy. 

Tym co mnie kochają i są, dziękuję każdego dnia, a tym co nienawidzą, życzę okrutnej grzybicy odbytu do końca życia - czytamy.

Mimo wszystko swojego wsparcia udzieliła jej Ewa Chodakowska, która nie raz musiała bronić swojego dobrego imienia w sieci.

Kochana, jak dobrze wiem o czym mówisz... Ci którzy Ci coś zawdzięczają, kolejno rosnąc w siłę na drodze rozwoju, muszą zabić „swojego mistrza”, żeby nie przypominał im, jak słabi byli kiedyś.

Tym razem zamiast krytyki spotkała się z ciepłym odbiorem. Jedna z instagramerek podziękowała jej za wsparcie, na co trenerka z radością zareagowała. 

Taka natura kochanie. Mam w swoim otoczeniu najcudniejszych ludzi. Garstkę, która znaczy dla mnie cały świat. Kiedyś było inaczej, mierzyłam ludzi swoją miarą. Cóż, lekcje na całe życie, za które mimo wszystko jestem wdzięczna.

Macie podobne zdanie jak panie? 

CW

W zeszłym roku rozwód przeżyła Justyna Żyła. Opowiedziała o nim w rozmowie z reporterką Plotka. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (21)
Paulina Smaszcz-Kurzajewska wbija szpilę hejterom. Jej słowa komentuje Chodakowska
Zaloguj się
 • pislamabad

  Oceniono 19 razy 13

  Współczuję Kurzajewskiemu, którego skądinąd nie trawię. Współczesne kobiety, nawet te całkiem podrośnięte są voraz bardzie pretendjonalne i tak bezdennie głupie. Odłączyć im te instagramy, internety i i inne lustereczka ich własnych próżności...

 • Gość: WACEK ZAWADZKI

  Oceniono 16 razy 12

  Kluczem do “zwycięstwa” p. Macieja w tej sytuacji wydaje się być po prostu niezabieranie głosu publicznie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Zdecydowana większość ludzi gra na siebie. Znajomi też nieźle kalkulują... jesli masz w życiu dwoch, trzech przyjaciól, to jestes szczęściarzem

 • Gość: Ewa

  Oceniono 10 razy 6

  Dawno temu od bardzo młodego człowieka usłyszałam takie krótkie zdanie o spełnianiu dobrych uczynków (ot tak ja jako stara chciałam mu wytłumaczyć, dlaczego warto robić dobre rzeczy) cyt. "dobry uczynek okrąży Świat i kopnie panią w du..pę" i ...dziś przyznaję mu rację, bardzo zawiodłam się na tych, którym pomagałam i chciałam nieba przychylić, dziś jestem bardzo ostrożna.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 4

  Dobra rada dla Pauliny... niech da sobie troche czasu i zwlaszcza pod wpływem silnych emocji nie pisze niczego na instagramie. Po prostu musi przez ten trudny cza przejść, najlepiej z jak najmniejszymi szkodami dla siebje. Zanim sie wysle post, lepiej sie z tym przespać;)

 • Gość: Ewa

  Oceniono 2 razy 2

  Głupia baba i tyle.Dobrobyt zaszkodził

 • k.gembiec

  Oceniono 2 razy 2

  Ja tez tego nie rozumiem, prac publicznie swoje brudy.

 • Gość: Gosia

  Oceniono 1 raz 1

  Jak się ma za dobrze to szuka się dziury w całym.Myślałam że p.Kurzajewska jest mądrą kobietą a co się okazuje?Teraz sie promuje jaka to ona pokrzywdzona.Panie Maćku jest pan normalnym porządnym facetem.Niech pan nie da się wciągnąć w to coś!Szacunek dla p.Kurzajewskiego a pani Paulinie jak było tak zle to niech sobie szuka lepszego gościa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX