Tomasz Kammel pierwszy raz od lat nie prowadził sylwestra TVP. Na konkurencyjnej imprezie w Zakopanem bawił się m.in. z Andrzejem Piasecznym

Miliony widzów z oferty sylwestrowej wybrały imprezę zorganizowaną przez TVP. Prowadziły go gwiazdy stacji, jednak zabrakło wśród nich Tomasza Kammela. Prezenter zjawił się za to na innej imprezie, która odbyła się także w Zakopanem. Spotkał się tam z Andrzejem Piasecznym, który zrezygnował z udziału w "Sylwestrze Marzeń z Dwójką".

TVP2 była bezkonkurencyjna. "Sylwestra Marzeń z Dwójką" oglądało średnio 6 mln widzów. Polsat i TVN zostały daleko w tyle - przyciągnęły przed telewizory kolejno ok. 2,1 oraz 1,3 mln osób. W tym roku imprezę w Zakopanem prowadziło pięć osób: Marcelina Zawadzka, Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora oraz Norbi. Zabrakło Tomasza Kammela, który w poprzednich latach był gospodarzem imprezy.

Tomasz Kammel i Andrzej Piaseczny nie pojawili się na Sylwestrze TVP

Okazuje się, że prezenter w tym czasie prowadził inną zabawę, która także odbyła się w Zakopanem. Razem z Pauliną Smaszcz zabawiał gości zgromadzonych w jednym z hoteli. Oprócz niego na scenie pojawiła się także inna gwiazda TVP, czyli Andrzej Piaseczny, którego ostatnio mogliśmy oglądać w roli jurora w "The Voice Senior". Obaj spędzili imprezę sylwestrową w towarzystwie innych znanych osób. Zjawili się tam m.in. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski oraz Natalia Siwiec z mężem, Mariuszem Raduszewskim.

Tomasz Kammel i Paulina Smaszcz prowadzili Sylwestra w jednym z zakopiańskich hoteliTomasz Kammel i Paulina Smaszcz prowadzili Sylwestra w jednym z zakopiańskich hoteli Screen z Instagram.com/ paulinasmaszczkurzajewska

Wielu zastanawia przyczyna, dlaczego Tomasz Kammel nie poprowadził imprezy TVP. Nie jest tajemnicą, że stacja od jakiegoś czasu stawia na młode gwiazdy, które mają przyciągnąć młodszych widzów. Dlatego z "Pytania na Śniadanie"została zwolniona m.in. Monika Zamachowska. Pisaliśmy też o tym, że być może pozycja Kammela jest zagrożona, jednak rzecznik TVP zaprzeczył i zapewnił, że prezenter jest bezpieczny. Jednak ostatnie wydarzenia mogą wywołać spekulacje, że nie do końca może być to prawda.

Politycy ostro o Jacku Kurskim:

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (63)
Tomasz Kammel i Andrzej Piaseczny nie zjawili się na Sylwestrze TVP. Wybrali inną imprezę
Zaloguj się
 • Gość: Emka

  Oceniono 47 razy 29

  Na tego Brzozowskiego i tę wielgachną lalę patrzeć się nie da. Murowana pierwsza lokata w kategorii najbardziej sztywny prowadzący...

 • Gość: Aza

  Oceniono 39 razy 29

  Żeby przyciągnąć młodszych widzów zwolnili mi. Monikę Zamachowską jakich młodszych?!! Śniadaniówkę oglądają w większości emeryci bo MŁODSI są w szkole, a nieco starsi w pracy

 • Gość: irma

  Oceniono 44 razy 24

  no i w kilka lat pis i kurski (specjalnie piszę z małej litery, bo tu bardziej chodzi o stan umysłu) doprowadzili do schamienia społeczeństwa !!!! odrażające !!!! no i o jaką młodzież chodzi kurskiemu - o tą , co o tej porze powinna być w szkole ?!?

 • Gość: Zenada

  Oceniono 35 razy 23

  Karmel to profesjonalistą ma styl i klase w prowadzeniu imprez.Ale do tej bandy prostakow i beztaleci których zatrudnił Kurski zdecydowanie nie pasuje o kilkanaście poziomow

 • wpm1

  Oceniono 27 razy 13

  Porównywanie oglądalności w telewizjach imprez sylwestrowych nie ma żadnego sensu, bo np. widzowie TVN w swej większości nie spędzają tej nocy przed telewizorem.

 • Gość: helena

  Oceniono 22 razy 12

  kammel to najlepszy prowadzacy lepszego juz nie bedzie

 • Gość: kkk

  Oceniono 24 razy 10

  Co tu porównywać. Widzowie TVN to raczej osoby, które sylwestra spędzają na balach, wyjazdach w góry na narty, czy też wyjazdach zagranicznych. Widz TVP to "pińcet plusy", a zabawa z flaszką przed telewizorem z disco polo i strzelanie fajerwerków o północy to jedyna dostępna rozrywka. Stąd i oglądalność.

 • Gość: Asa.

  Oceniono 14 razy 8

  TVP 2 najlepszych sylwester? Takiego siana już dawno nie widziałem. Takie starocie ściągnęli że już się obawiałem ze Sinatrę z grobu wykopią żeby zaśpiewał. Żadna stacja niczym się nie pochwaliła. Miałem nadzieję że może Polsat utrzyma standard ale i też obniżył loty. Najgorszy Sylwester w tym roku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX