Cleo o swoich sukcesach i porażkach w 2019 roku. Na liście osiągnięć... zjedzone pierogi! Faktycznie, ta liczba imponuje

Cleo na Instagramie pochwaliła się, co udało jej się osiągnąć w 2019 roku. Lista jest długa i widać, że piosenkarka była zapracowana. Okazuje się jednak, że Cleo znalazła czas, by zajadać się pierogami.

Koniec roku to dla wielu idealna okazja, by podsumować ostatnie 12 miesięcy życia i zacząć snuć plany na kolejny rok. Cleo również uległa temu zwyczajowi i na Instagramie pochwaliła się, jak wiele dokonała w 2019 roku.

I tak piosenkarka dzięki wielu aplikacjom policzyła m.in., że: dała 215 koncertów, nagrała 7 nowych kawałków, nakręciła 6 teledysków, jej płyty pokryły się platyną, a także zrobiła sobie 8 100 zdjęć typu "selfie". Wśród tylu sukcesów znalazł się również taki, który szczególnie ujął fanów piosenkarki. Cleo pochwaliła się bowiem, że w 2019 zjadała aż 187 pierogów. Zaintrygowani taką liczbą, postanowiliśmy dokonać obliczeń. Wynika z nich, że ulubienica Donata statystycznie zjadała średnio prawie 2 pierogi dziennie (dokładnie 1,95 pieroga na dzień)! To robi wrażenie i sprawia, że można zapomnieć o jej małych niepowodzeniach, do których także się przyznała. 

 

Sukcesy Cleo w 2019 roku

Post Cleo spodobał się jej fanom. Jednak nie tylko oni byli pod wrażeniem jej sukcesów. Osiągnięć pogratulowały jej inne polskie gwiazdy. 

Cześć tu Sławomir. Robi wrażenie. Gratulacje - napisał Sławomir Zapała.
Cleotylda Wielka! I niemożliwa przy okazji - zachwycała się Joanna Ruda Lazer z zespołu Red Lips.

Swoje trzy grosze dorzuciła także Maffashion, która zamieściła pod postem emotikony z serduszkami. 

Komentarze na Instagramie CleoKomentarze na Instagramie Cleo Screen cleo_don/Instagram

Komentarze na Instagramie CleoKomentarze na Instagramie Cleo Screen cleo_don/Instagram

Komentarze na Instagramie CleoKomentarze na Instagramie Cleo Screen cleo_don/Instagram

A co Wy myślicie o podsumowaniu Cleo? Zjedliście więcej pierogów?

AG 

Oto 4 sposoby na zawijanie pierogów. Myślicie, że Cleo zna wszystkie?

Zobacz wideo