Ciężarna Gosia Rozenek pokazała nowe zdjęcie z Zakopanego. Brzucha nie ukryje już nawet luźny sweter

Małgorzata Rozenek nie przestaje eksponować ciążowego brzuszka. Na profilu gwiazdy na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, które z pewności ucieszy jej fanów.

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan już za kilka miesięcy powitają na świecie pierwszego wspólnego potomka. Ciężarna gwiazda regularnie chwali się na Instagramie swoimi kształtami. Jej brzuszek jest już naprawdę spory i nie da się go ukryć nawet pod luźnym swetrem.

Małgorzata Rozenek raz jeszcze pokazała brzuszek

Gosia Rozenek jest świadoma siły mediów społecznościowych, dlatego nawet w ciąży nie zwalnia tempa i regularnie aktualizuje swój profil na Instagramie. Ku uciesze fanów, celebrytka śmielej eksponuje coraz większy brzuszek. Do tej pory "Perfekcyjna" dobierała kreacje, które podkreślały jej ciążowe krągłości. Tym razem postawiła jednak na luźną stylizację złożoną z narciarskich spodni i oversize'owego swetra.

 

Jak widać, brzuszek gwiazdy jest już naprawdę spory i widać go nawet pod luźnym swetrem. Fani od razu zauważyli ten fakt i z miejsca zasypali swoją idolkę komplementami.

Nareszcie skromna ciąża bez prezentowania intymnych okazałości.
Wygląda Pani kwitnąco.
Pięknie - czytamy w komentarzach.

Mamy nadzieję, że pobyt Rozenek w Zakopanem ograniczy się do spacerów po Krupówkach. Jazda na nartach w jej stanie nie jest raczej najlepszym pomysłem.

Jak maluje się Małgorzata Rozenek-Majdan?

Zobacz wideo
Więcej o: