Małgorzata Rozenek w obcisłej sukience pozuje pod choinką! Gest Tadeusza skradł nasze serca

Małgorzata Rozenek pochwaliła się świąteczną sesją zdjęciową z Radkiem Majdanem i synami. Wyraźnie widać, że pięknie jest zaokrąglona dzięki ciąży!

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Dzisiaj poznaliśmy płeć malucha i teraz Gosia dumnie prezentuje się w świątecznym wydaniu na Instagramie. Czerwona suknia pięknie podkreśliła jej ciążowe kształty!

Małgorzata Rozenek w ciąży pozuje przy choince

Choć na świątecznym zdjęciu Małgosia pozuje razem z Radkiem Majdanem, synami i bogatą choinką, gwiazda jest tutaj tylko jedna - ona w czerwonej, obcisłej sukience. Zresztą spójrzcie sami:

Wyraźnie widać już zaokrąglony brzuch. Małgorzata Rozenek sama wspominała ostatnio, że trudno jest jej ukrywać ciążowe kształty, bowiem od samego początku widać u niej wszystko jak na dłoni. I rzeczywiście - to prawie półmetek, a Małgosia wygląda kwitnąco.

Pazura dodaje naturalnie krwista czerwień, głęboki dekolt i zjawiskowe sandałki. Choć na dworze chłodno, to te zdjęcia są naprawdę ogniste!

Boże Narodzenie to czas pełen miłości, refleksji i dobrych życzeń i właśnie je nasza rodzina chciałaby Wam złożyć. Kochajcie się, radujcie się i bądźcie zdrowi. Wesołych świąt Kochani!

A nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć do życzeń.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (102)
Małgorzata Rozenek na światecznym zdjęciu. Jest brzuszek, są synowie i jest Radzio
Zaloguj się
 • Gość: Karol

  Oceniono 39 razy 25

  Ale po co oni tych przeciętnych ludzi ciągle pokazują ? Ktoś za to płaci ? Ale kto i po co, przecież byłych średnich bramkarzy czy absolwentek administracji są setki. O co tu chodzi ? Komu się to opłaca i dlaczego. Niech się pokazują, ale chciałbym zrozumieć ten absurd

 • Gość: Gff

  Oceniono 28 razy 18

  Czy ona z implantami będzie mogła karmić? Czego medyczne pytanie.

 • Gość: peruczka

  Oceniono 19 razy 17

  Dlaczego na wideo pod artykułem, Radosław siedzi w czapce? Zagadka nie do rozwiązania :)))))

 • Gość: Komentujesz jako gość

  Oceniono 19 razy 15

  Wali mnie to.

 • gokle

  Oceniono 22 razy 14

  Kruwa, co za sielanka. Ja tez tak marze.

 • Gość: asdf

  Oceniono 23 razy 13

  Teraz jest "brzuszek", a jak nie daj boże nic z tego nie wyjdzie to będzie apelowała o poszanowanie prywatności. Nie wiek kto jest bardziej żałosny. Kobieta sprzedająca swoją intymność czy media, które się o tym rozpisują. A jeśli to ogłoszenie płatne, to podajcie stawki. Pewnie niejedna brzuchata miałaby fantazję poinformować rodzinę o zapyleniu przez "plotka"

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 20 razy 12

  uff...to dobrze..teraz jeszcze tylko czekać na relacje jak byli na pasterce, jutro jak pokazują prezenty i jak to się mówi święta, święta i po świętach

 • fandzloch

  Oceniono 19 razy 11

  Świetnie wyglądają, życze im szczęścia:)
  Wiem, że wszyscy mnie teraz zminusują i posypia sie negatywne komentarze.
  Wesołych Świąt.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX