Małgorzata Rozenek w obcisłej sukience pozuje pod choinką! Gest Tadeusza skradł nasze serca

Małgorzata Rozenek pochwaliła się świąteczną sesją zdjęciową z Radkiem Majdanem i synami. Wyraźnie widać, że pięknie jest zaokrąglona dzięki ciąży!

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Dzisiaj poznaliśmy płeć malucha i teraz Gosia dumnie prezentuje się w świątecznym wydaniu na Instagramie. Czerwona suknia pięknie podkreśliła jej ciążowe kształty!

Małgorzata Rozenek w ciąży pozuje przy choince

Choć na świątecznym zdjęciu Małgosia pozuje razem z Radkiem Majdanem, synami i bogatą choinką, gwiazda jest tutaj tylko jedna - ona w czerwonej, obcisłej sukience. Zresztą spójrzcie sami:

 

Wyraźnie widać już zaokrąglony brzuch. Małgorzata Rozenek sama wspominała ostatnio, że trudno jest jej ukrywać ciążowe kształty, bowiem od samego początku widać u niej wszystko jak na dłoni. I rzeczywiście - to prawie półmetek, a Małgosia wygląda kwitnąco.

Pazura dodaje naturalnie krwista czerwień, głęboki dekolt i zjawiskowe sandałki. Choć na dworze chłodno, to te zdjęcia są naprawdę ogniste!

Boże Narodzenie to czas pełen miłości, refleksji i dobrych życzeń i właśnie je nasza rodzina chciałaby Wam złożyć. Kochajcie się, radujcie się i bądźcie zdrowi. Wesołych świąt Kochani!

A nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć do życzeń.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.