Małgorzata Rozenek zakłada fundację. Pomoże innym kobietom zajść w ciążę. "Bierzemy się ostro do pracy"

Małgorzata Rozenek już w styczniu planuje ruszyć z fundacją, która będzie pomagała innym kobietom w zajściu w ciążę.

Kilkanaście dni temu dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli swoje pierwsze dziecko. O problemach z utrzymaniem ciąży sama zainteresowana mówiła wielokrotnie w wywiadach, podkreślając za każdym razem, że korzysta z metody in-vitro. Małgorzata Rozenek w tym samym czasie zaangażowała się w wiele projektów, które mają na celu promocję, a także walkę o wsparcie finansowe na rzecz in-vitro. Mimo że sama już zaszła w ciążę, nie odsuwa się od wcześniejszych postanowień i jest w trakcie zakładania fundacji.

Małgorzata Rozenek pomoże innym kobietom zajść w ciążę

W rozmowie z "Super Expressem" Małgorzata Rozenek przyznała, że już w styczniu ruszy jej fundacja, która będzie pomagała kobietom w staraniu się o dziecko

Tak, to prawda, zakładam fundację, która będzie zajmowała się edukacją i pomaganiem parom, które muszą korzystać z pomocy medycyny w leczeniu niepłodności. Ci ludzie często są zostawieni sami sobie. Wystąpiliśmy już o wpisanie do rejestru fundacji, zbieramy partnerów, remontujemy lokal i od stycznia ruszamy!- mówiła na łamach "Super Expressu".

"Perfekcyjna" podzieliła się tą informacją również na Instagramie.

Od stycznia ja i moja Fundacja bierzemy się ostro do pracy, żeby ułatwić dostęp i zawalczyć o refundację in vitro dla każdego, a nie tylko dla zamożnych. To będzie ważny rok.
 

Szanujemy w pełni te inicjatywę!

Małgorzata Rozenek przez przypadek pokazała ciążowy brzuszek:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: