Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska na romantycznym spacerze. Aktor pochwalił się intymnym zdjęciem. Po kryzysie nie ma śladu?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska od jakiegoś czasu próbują udowodnić internautom, że zażegnali kryzys. Teraz aktor pochwalił się, że był z ukochaną na romantycznym spacerze. Wyglądają na szczęśliwych?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska od kilku tygodni są na ustach Polaków. To właśnie wtedy do sieci trafiły informacje, że para pokłóciła się na planie "Rodzinki.pl", w efekcie aktorka rozpłakała się i uciekła. Wiele osób spekulowało nawet, że zakochani rozstali się. Zdrójkowski zdementował te doniesienia i próbował uspokoić fanów, publikując zdjęcia czy nagrania, na których pojawia się obok ukochanej. Te jednak nie uciszyły plotek. Czyżby jednak najnowsze fotografie rzucały nowe światło na to, jak układa się między młodymi gwiazdami?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Adam Zdrójkowski pochwalił się na swoim InstaStories zdjęciami z romantycznego spaceru z Wiktorią Gąsiewską. Zakochani wybrali się na warszawskie Stare Miasto i cieszyli się  widokiem pięknych ozdób świątecznych zawieszonych na uliczkach. Uwagę zwraca zwłaszcza jedna z fotografii - ta, na której widać, jak Gąsiewska daje ukochanemu całusa. Aktor "Rodzinki.pl" w żaden sposób nie podpisał tego intymnego zdjęcia, oznaczył na nim jedynie ukochaną.

Myślicie, że Gąsiewska i Zdrójkowski znów są ze sobą szczęśliwi i udało im się pokonać kryzys w związku?My mamy taką nadzieję.

Adam Zdrójkowski na imprezie z Wiktorią Gąsiewską

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.