Wiktoria Gąsiewska zmyła makijaż i pokazała się fanom. "Za dnia pięknością, w nocy zaś szkaradą"

Wiktoria Gąsiewska pokazała się na Instagramie bez makijażu. Aktorka zamieściła realcję z łóżka. Wygląda bardzo dziewczęco.

Wiktoria Gąsiewska zazwyczaj prezentuje się na Instagramie w pełnej krasie. Jej fani przyzwyczaili się do jej nienagannego wizerunku. Świetne stylizacje i perfekcyjny makijaż to u niej standard. Tym razem zdecydowała się pokazać swoją totalnie naturalną stronę. 

Wiktoria Gąsiewska bez makijażu

Wiktoria Gąsiewska prężnie działa w mediach społecznościowych, na których relacjonuje swoim fanom kulisy swojej pracy, a także życia prywatnego. Aktorka serialu "Rodzinka.pl" chętnie pokazuje zdjęcia z sesji zdjęciowych, na których pozuje w pełnym makijażu, a jej fotki w naturalnym wydaniu to prawdziwa rzadkość. Na swoim Instastory nagrała filmik przed spaniem, na którym nie ma na sobie ani grama makijażu. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy, ale musimy przyznać, że Wiktoria Gąsiewska wygląda świetnie i bardzo dziewczęco. W sumie nie ma się, czemu dziwić. Ma dopiero 20 lat. 

Za dnia pięknością, w nocy zaś szkaradą - ironicznie podpisała zdjęcie aktorka.

Podoba wam się Wiktoria Gąsiewska bez makijażu?

Wiktoria Gąsiewska była twarzą kampanii reklamowej sukienek projektu Violi Piekut. Efektami pochwaliła się na Instagramie:

Zobacz wideo

RG