Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska jednak mają kryzys? Zdjęcie z ostatniej imprezy raczej nie uciszy plotek

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są ostatnio na językach. Powód? Para ma przeżywać poważny kryzys.

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o tym, że Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rzekomo się rozstali. Plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się jeszcze wcześniej. Młody aktor szybko zdementował je jednak i przyznał, że nadal jest chłopakiem Gąsiewskiej.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska jednak mają kryzys?

Ostatnie plotki mocno zaszkodziły wizerunkowi Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej. Do niedawna uchodzili oni za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Teraz fani i media biorą pod lupę każdą ich wspólną wrzutkę na Instagram.

Naszą uwagę zwróciło ostatnie zdjęcie z wigilii. Aktorzy spędzili ją w gronie znajomych i przyjaciół. Oboje wyglądali na szczęśliwych, ale stali po dwóch przeciwnych stronach pokoju. W świetle ostatnich doniesień może to zostać odebrane tak, jakby rzeczywiście przeżywali kryzys.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na imprezieWiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na imprezie Instagram/adam_zdrojkowski

Przypomnijmy, że Adam Zdrójkowski i Wiktorią Gąsiewska są razem już ponad dwa lata. Po takim czasie w związku ma prawo pojawić się pierwszy kryzys. Mamy jednak nadzieję, że parze uda się zażegnać wszystkie problemy.

Adam Zdrójkowski był ostatnio na imprezie z Wiktorią Gąsiewską:

Zobacz wideo
Więcej o: