Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska jednak mają kryzys? Zdjęcie z ostatniej imprezy raczej nie uciszy plotek

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są ostatnio na językach. Powód? Para ma przeżywać poważny kryzys.

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o tym, że Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rzekomo się rozstali. Plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się jeszcze wcześniej. Młody aktor szybko zdementował je jednak i przyznał, że nadal jest chłopakiem Gąsiewskiej.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska jednak mają kryzys?

Ostatnie plotki mocno zaszkodziły wizerunkowi Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej. Do niedawna uchodzili oni za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Teraz fani i media biorą pod lupę każdą ich wspólną wrzutkę na Instagram.

Naszą uwagę zwróciło ostatnie zdjęcie z wigilii. Aktorzy spędzili ją w gronie znajomych i przyjaciół. Oboje wyglądali na szczęśliwych, ale stali po dwóch przeciwnych stronach pokoju. W świetle ostatnich doniesień może to zostać odebrane tak, jakby rzeczywiście przeżywali kryzys.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na imprezieWiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na imprezie Instagram/adam_zdrojkowski

Przypomnijmy, że Adam Zdrójkowski i Wiktorią Gąsiewska są razem już ponad dwa lata. Po takim czasie w związku ma prawo pojawić się pierwszy kryzys. Mamy jednak nadzieję, że parze uda się zażegnać wszystkie problemy.

Adam Zdrójkowski był ostatnio na imprezie z Wiktorią Gąsiewską:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (5)
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska jednak mają kryzys? Zdjęcie z ostatniej imprezy z pewnością nie uciszy plotek
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 6

  On się.zachowywal jak Cham w stosunku do niej w dance dance dance. Jak chce się pchać w ten związek jej sprawa ale widać że z takim idiota by miała przejebane. Niech go rzuci i znajdzie kogoś normalnego

 • Gość: ika

  Oceniono 3 razy 3

  No tak. Lepiej jakby wisieli na sobie

 • Gość: Radek

  Oceniono 2 razy 2

  Powinni sie pobrać, wycofać się z szoubyznesu, osiaść gdzieś w środkowej Polsce ,wychować gromadkę dzieci i żyć razem do grobowej deski

 • Gość: Ana

  Oceniono 3 razy 1

  Nawet jeśli jest ziarko prawdy w Waszych rewelacjach , to nie rozumiem ubolewania . Młodzi ludzie , na progu dorosłości . Całe życie przed nimi , więc dozgonna miłość i związek na kolejne 50 lat jest w pakiecie ? Rozstali się , to gratuluje mądrości , lepiej w przyjaźni bez spiny niż dramat opisywany w gazetach , a jeśli nie i to Wy doszukujecie się ukrytego znaczenia ich postów i zdjęć , to skończcie te żałosne artykuły o niczym . Uwaga uwaga ! Wszystkie pary pozujące do zdjęć : ZAWSZE musicie stać obok siebie . :):):):)

 • yaroslava_kaczelnik

  Oceniono 1 raz -1

  a kto to jest ten zdrojkowski i ta gosiewska. nie kojarze za bardzo...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX