Syn Małgorzaty Rozenek ma nietypowy talent. Prace pokazuje w sieci. "Stasiu, to jest piękne" komplementuje mama. Zgadzamy się!

Stanisław Rozenek to przyszły artysta? Na Instagramie syna Małgorzaty Rozenek znajdziemy projekty, które robią niemałe wrażenie. Nie tylko na jego mamie!

Stanisław Rozenek jest starszym synem Małgorzaty Rozenek i Jacka Rozenka. Okazuje się, że przejawia talenty artystyczne i z chęcią je realizuje. Na Instagramie dumnie prezentuje swoje prace.

Syn Małgorzaty Rozenek projektuje

Stanisław Rozenek ma dopiero 13 lat, a już może pochwalić niemałym talentem. Mało kto wie, że syn Małgorzaty Rozenek zajmuje się rysowaniem, projektowaniem, a nawet szyciem. Swoją pasją pochwalił się na Instagramie, pokazując tym samym swoje dzieło. 

Najpierw zszyłem wiele kawałków materiałów, a z tego materiału uszyłem koszulkę typu Audrey Hepburn- pisze na Instagramie Stanisław. 

Zarówno Małgosia, jak i Radosław nie kryją swojej dumy i zacnie komentują poczynania Stanisława w Internecie.

Stasiu to jest piękne- pisze dumna mama. 
Stasiu, piękny projekt- dodaje Radosław,
Świetne logo- czytamy pod zdjęciem.

Trudno się nie zgodzić z tymi pochlebnymi opiniami. Myślicie, że Stanisław już niedługo zadebiutuje w show-biznesie? Należy przyznać, że drogę ma już utorowaną. 

Małgorzata Rozenek zorganizowała przyjęcie urodzinowe dla swoich synów. Zapewniła im mnóstwo atrakcji:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (7)
Syn Małgorzaty Rozenek jest bardzo utalentowany. Swoje prace prezentuje na Instagramie, a mama pęka z dumy
Zaloguj się
 • Gość: Lulka

  Oceniono 12 razy 12

  Super, że ma pasję. A jeśli na dodatek rodziców stać na rozwijanie jej to tylko się cieszyć. Praktyka czyni mistrza.

 • Gość: ar

  Oceniono 10 razy 10

  Brawo Młody za pasję, i to taką "mało męską", co pewnie nie ułatwia Ci życia wśród kolegów:))) Chociaż akurat większość dobrych kucharzy , fryzjerow, czy projektantów, to faceci. Od razu dodam, zeby uniknąć głupich komentarzy, ze nie tylko gejów, ci - wbrew pozorom - są w mniejszości, ale też świetni.
  Tylko takie dwie uwagi do Twojego opisu:
  1. Koszulka, to trochę coś innego, niż to, co pokazujesz. Na zdjęciu to raczej bluza, lub bluzka;
  2. "Typu Audrey Hepburn", to jakby nic o projekcie nie powiedzieć. Przede wszystkim projekt nawiązuje do kolekcji Mondrian Yves Saint Laurenta z 1965r, która jest przeniesieniem obrazów Pieta Mondriana na odzież. Czyli jeśli już, to kolekcja w stylu Mondriana, na drugim miejscu Yves Saint Laurenta, a na trzecim, w typie, a raczej w stylu, Audrey Hepburn.
  Cała trójka jest wyjątkowa, więc czerpiesz z najlepszych wzorców.
  Mam nadzieję, że jeszcze o Tobie usłyszymy.
  Powodzenia!☺

 • Gość: Mmm

  Oceniono 6 razy -2

  Jej dzieci są totalnie zwyczajne i żadne logo nie pomoże....

 • Gość: KM

  Oceniono 4 razy -2

  Uszyl jedna koszule i wielkie wow. Mnie nie interesuja opinia mamy czy poltek.pI ale kogos ze swiata mody. Póki co może probowac być krawcem, a nie projektantem mody.

 • Gość: maranello

  Oceniono 12 razy -4

  Litości, naprawdę musimy ich oglądać? Jest tyle bardziej utalentowanych osób a tu ciągle Rozenek to Rozenek tamto. Niedługo napiszą czy postawił klocka twardego czy nie. Strasznie to wszystko nachalne

 • Gość: Krzyszchoo

  Oceniono 11 razy -5

  Te dzieci są mniej urodziwe i mniej utalentowane niż dzieciaki przeciętnego "kowalskiego" ale w swoim czasie i tach się je wepchnie gdzie się da,dla hajsu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX