Jennifer Aniston wciąż coś czuje do byłego męża? Nie może się od niego uwolnić. Przyjaciele są zaniepokojeni

Jennifer Aniston nie może nawiązać nowej relacji, bo w jej myślach pojawia się jej były mąż. Justin Theroux wdług jej przyjaciół wciąż ją uwodzi.

Jennifer Aniston i Justin Theroux byli małżeństwem trzy lata. W lutym 2018 roku para wydała oświadczenie, że zdecydowali się na rozwód. Aktorzy zapewnili, że rozstają się w przyjacielskiej atmosferze. Ta przyjacielska atmosfera utrzymuje się do dziś, ale wzbudza niepokój przyjaciół Jennifer.  

Jennifer Aniston wciąż kocha Justina Theroux?

W najnowszym wydaniu magazynu "OK!" opublikowano artykuł, który wiele zdradza na temat życia  prywatnego gwiazdy "Przyjaciół". Twórcy tekstu uważają, że Aniston nie może ruszyć dalej, ponieważ wciąż w jej myślach pojawia się Theroux. 

Gwiazda ostatnio zaprosiła byłego na przyjęcie dla przyjaciół tzw. Friendsgiving. Informator twierdzi, że aktor na imprezie był bardzo uwodzicielski i komplementował jej wygląd. Przyjaciele gwiazdy obawiają się, że obecność byłego męża w jej życiu bardziej szkodzi niż pomaga.

Ta zażyłość przeszkadza jej w widywaniu innych facetów. Justin ją łudzi, kiedy spędzają wolny czas i to jej nie pomaga. To może być powód, dlaczego Jen nie rusza z miejsca. Trochę chciałaby być znowu z Justinem. Ale przyjaciele martwią się, że znowu za bardzo się angażuje i znów będzie rozczarowana - powiedział informator "OK!".

Byli małżonkowie mają dobry kontakt. Jednak to, co dla Justina może być tylko przyjaźnią, dla Jen może wydawać się romansem. 

Myślicie, że do siebie wrócą? 

DK

ZOBACZ: Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Instagrama. Teraz rozbija... telefon

Zobacz wideo