Willa Brada Pitta i Jennifer Aniston wystawiona na sprzedaż za kilkadziesiąt milionów dolarów. Wnętrza i cena robią wrażenie

Do sieci trafiły zdjęcia dawnego domu Brada Pitta i Jennifer Aniston. Ich luksusowa willa, w której mieszkali w latach 2001 - 2005, jest teraz do kupienia za 44,5 miliona dolarów.

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli niegdyś najpopularniejszą parą Hollywood. Choć ich małżeństwo przetrwało zaledwie pięć lat, pozostali przyjaciółmi. Ostatnio pisało się nawet, jakoby do siebie wrócili, jednak po kilku miesiącach plotki zostały zdementowane. Teraz natomiast w sieci pojawiły się zdjęcia ich dawnego mieszkania, które jest wystawione na sprzedaż. Willę, którą sprzedali w 2006 roku, można teraz kupić od właściciela za kilkadziesiąt milionów dolarów.  

Zdjęcia mieszkania Brada Pitta i Jennifer Aniston

Jak na prawdziwą gwiazdorską parę przystało, Brat i Jennifer mieszkali w domu pełnym luksusu i przepychu. Znajduje się w nim bowiem pięć sypialni i aż trzynaście łazienek. Zarówno w środku, jak i na zewnątrz mieli do dyspozycji basem. Aktorzy mogli również rozwijać umiejętności sportowe i grać na swojej posiadłości w tenisa. Zanim jednak stali się posiadaczami tego pięknego obiektu, zlecili jego remont. Mieszkali tam przez cztery lata. Jak wspomnieliśmy, sprzedali go 13 lat temu.

Willa została wybudowana w 1934 roku dla Fredrica Marcha. Jej obecny wartość to 44,5 miliona dolarów, czyli około 171,5 milionów złotych. Nas zastanawia jedno, po co dwóm osobom tyle łazienek? Nawet jeśli zatrudniali pomoc domową, naprawdę potrzebowali aż jedenastu kolejnych? 

CW

Początki Jennifer Aniston na Instagramie. 

Więcej o:
Komentarze (8)
Willa Brada Pitta i Jennifer Aniston wystawiona na sprzedaż za kilkadziesiąt milionów dolarów
Zaloguj się
 • zimnabuka2016

  Oceniono 4 razy 4

  artykuł zatytułowany "Dom Brada Pitta i Jennifer Aniston" a zdjęcia mówią "Dom Brada Pitta i Angeliny Jolie"..... to który to jest na zdjęciach ? Bezmyślne, nieprofesjonalne niechlujsztwo.

 • Gość: takse

  Oceniono 7 razy 3

  W domach amerykańskich gwiazd zawsze jest więcej łazienek niż sypialni, ale aż 13? Może któreś z nich ma problem z trzymaniem moczu.

 • octavus

  Oceniono 2 razy 2

  to do kogo to nalezalo? bo pod zdjeciami podpisy, ze Brada Pitta I Angeliny Jolie

 • Gość: boyscout

  Oceniono 2 razy 2

  ja mam tylko trzy lazienki i cztery sypialnie i den oraz living and family room i mieszkamy we dwoje w Californi .Mam tylko 250 mkw. Ludzie generalnie nie licza lazienek , ile maja , jezeli jest duzy dom np 2000 m. kw to byloby dosyc trudne miec tylko dwie lazienki i biegac 100 metrow do lazienki w swoim domu. W USa wszystko jest duze i ma byc duzo

 • Gość: Anna

  0

  ,Mieszkanie’ serio?🤣

 • Gość: Boskabulka

  Oceniono 1 raz -1

  Zawrotna kwota .boskabulka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX