Jennifer Aniston zrobiła przyjęcie dla przyjaciół. Gościem był... jej były mąż

W Stanach Zjednoczonych w czwartek odbyło się Święto Dziękczynienia. Jennifer Aniston z tej okazji urządziła przyjęcie dla znajomych. Lista gości była długa, a wśród nich znalazł się jej... były mąż, Justin Theroux.

Jennifer Aniston poszła za panującą od niedawna modą i przed oficjalnym świętem Dziękczynienia zrobiła przyjęcia dla przyjaciół tzw. Friendsgiving. Zaprosiła tłum przyjaciół. Kto przybył?

Jennifer Aniston na przyjęciu ze swoim byłym mężem

Jennifer Aniston na profilu na Instagramie pokazała zdjęcia z przyjęcia i nagrany filmik. Zaprosiła wszystkich swoich najbliższych przyjaciół. Na kolację stawili się m.in. Courteney Cox, Jimmy Kimmel i Jason Bateman.

Nie zabrakło też byłego męża gwiazdy - Justina Theroux. Swoją obecnością pokazał, że nadal są najbliższymi przyjaciółmi, choć w tym roku zakończyła się ich sprawa rozwodowa.

Jennifer Anistion zrobiła przyjęcie dla przyjaciół na którym był Justin TherouxJennifer Anistion zrobiła przyjęcie dla przyjaciół na którym był Justin Theroux Fot. Justin Theroux

Jennifer Anistion zrobiła przyjęcie dla przyjaciół na którym był Justin TherouxJennifer Anistion zrobiła przyjęcie dla przyjaciół na którym był Justin Theroux Fot. Justin Theroux - Instagram

Justin na swoim Instagramie pokazywał, jak świetnie się bawił u Aniston. Zdjęcie grupowe podpisał:

Bardzo, bardzo jestem wdzięczny za moich przyjaciół.

Dodał również, że przy takich przyjaciołach Święto Dziękczynienia z rodziną to tylko marna podróbka.

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się

Jennifer i Justin zaczęli spotykać się w 2011 roku. W 2012 roku zaręczyli się, a pobrali trzy lata później. Niecałe dwa lata po ślubie para postanowiła się rozwieść, jednak, jak widać, wciąż utrzymuje ze sobą przyjacielskie stosunki.

BO

Poniżej możecie zobaczyć zapomniane związki show-biznesu:

Zobacz wideo