• Link został skopiowany

Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy pokazała pokój córki. Uroczy dywan robi wrażenie

Agnieszka Kaczorowska udostępniła nowe zdjęcia swojej córki, na których możemy zobaczyć pokoik małej Emili. Zaskakujące jest to, ile jest miejsca.
Agnieszka Kaczorowska pokazuje zdjęcie pokoiku córeczki
Fot. Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska rzadko udostępnia zdjęcia swojej pociechy, jednak tym razem stało się inaczej. W porannej relacji na Instagramie ukazało się zdjęcie małej Emilki, która bawiła się leżąc na brzuszku. 

Agnieszka Kaczorowska zdjęcia z córką

Na zdjęciu wyraźnie widać, że córka Agnieszki Kaczorowskiej jest w swoim pokoju. Emilka bawi się na błękitnym, wzorzystym dywanie. Dywan ma dużo kolorowych elementów, które z pewnością można kreatywnie wykorzystać. Wokół dziewczynki rozłożono również interaktywne zabawki i maskotki. Pokój sprawia wrażenie bardzo przytulnego. 

Agnieszka pokazuje zdjęcie pokoju córeczki
Agnieszka pokazuje zdjęcie pokoju córeczki fot. Agnieszka Kaczorowskia - Instagran


Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska została mamą pięć miesięcy temu. Gwiazda wielokrotnie powtarzała, że macierzyństwo sprawia jej ogromną radość. Nic dziwnego! Mała Emilka rośnie jak na drożdżach. 

BO

Poniżej możecie zobaczyć, co Agnieszka uważa o jeździe z małym dzieckiem samochodem

Zobacz wideo
Więcej o: